Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Elder Scrolls: Legends - Isle of Madness

24.01.2019
65
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Páté rozšíření hry The Elder Scrolls: Legends vytvořené již kompletně pod taktovkou nového studia Sparkypants přináší další příběhovou kampaň tentokrát z ostrova šílenství daedrického prince Sheogoratha, který jsme mohli navštívit v datadisku The Elder Scrolls IV: Oblivion - Shivering Isles. Příběh se točí kolem bývalého špičkového imperiálního špióna Talyma Renda, který ovšem svou kariéru pověsí na hřebík poté, co jeho malý syn je postižen děsivými záchvaty šílenství. Talym se bezvýsledně snaží najít jakoukoliv pomoc pro svého chlapce. Poslední nadějí tak zbývá jen dohoda se samotným pánem šílenství Sheogorathem, která ale určitě nebude zadarmo.

Rozšíření přináší do hry 55 nových druhů karet, které je možné všechny získat dohráním příběhové kampaně. Ta se skládá ze tří aktů, které jsou k dispozici v herním obchodě buď za peníze, nebo za herní zlato získané v průběhu hraní. Z hlediska herních mechanik přináší rozšíření do hry nově tzv. dvojité karty jejichž líznutím získáte dvě karty, jejichž efekty se většinou dobře doplňují. Další novinkou jsou karty, které přidávají bonusový efekt přímo do herního pole, podobně jako je tomu v některých částech příběhové kampaně nebo v módu Solo Arena.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.