Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Elder Scrolls: Legends - Heroes of Skyrim

71
2 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online strategie *
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
29.06.2017 PC
Vývojáři:
Dire Wolf Digital, Sparkypants (sekundární)
Oficiální stránky:
https://legends.bethesda.net/en/expansions
Druhé rozšíření karetní strategické hry The Elder Scrolls: Legends vychází z tématiky hry The Elder Scrolls V: Skyrim a zaměřuje se hlavně na multiplayerový obsah. Rozšíření tedy nepřináší žádnou novou příběhovou kampaň, ale výrazně rozšiřuje celkový počet dostupných karet o 155 nových druhů a přináší některé nové herní mechaniky.

Ústředním motivem rozšíření jsou draci, takže kromě Odahviinga, který už ve hře figuruje, se zde objevují další známí draci ze Skyrimu jako např. Paarthurnax nebo Alduin, a k nim přibývá mnoho dalších a navíc i karty, jejichž efekt je založen právě na symbióze s draky. Další skupina nových karet odkazuje na skyrimské Družiníky. Ve hře se objevují nové postavy se schopností proměnit se ve vlkodlaka s lepšími statistikami (popř. dalším bonusovým efektem), poté co prolomíte soupeřovu runu. Objevíme zde i známé postavy jako je Ulfric Stormcloak a nebo Aela. Poslední novou skupinou karet jsou kouzla typu “Shout”, která na rozdíl od ostatních kouzel ve hře mají tři úrovně a s každým použitím se jejich efekt posouvá na vyšší úroveň.

V rámci placeného obsahu si v herním obchodě můžete pořídit připravené tématické balíčky karet z tohoto rozšíření. Tyto balíčky je nicméně možné pořídit i za herní zlato získané v průběhu hraní.

V létě 2018 došlo k výměně vývojářů zodpovědných za další vývoj a provozování hry. Původní studio Dire Wolf Digital bylo nahrazeno společností Sparkypants, která 25. září 2018 spustila nového herního klienta, čímž došlo k výrazné grafické změně hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.