Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Detail: Episode 3 - Devil in the Detail

60
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > interaktivní film *
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
21.04.2016 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://the-detail.com
Třetí a zároveň závěrečný díl adventurní série The Detail plynule navazuje na předešlé dvě epizody - Where the Dead Lie a From the Ashes. Hratelnými postavami jsou staří známí - detektiv Reginald Moore, Katelyn Hayes a Joe Miller.

Město vře, Moorův tým neví, kam dřív skočit. Případ Arkanyho smrti se stále více komplikuje a přibývají další mrtví. Jakýsi tajemný fantom v ulicích začal mordovat prostitutky, jež navíc ještě odporným způsobem zohavuje. Cejch, který má zohavená mrtvola vždy vypálený na hrudi, protagonisty přivádí na stopu čínského bratrstva "Fu Dog (Foo Dog)", které po desítkách let zdánlivé nečinnosti opět udeřilo.

To však zdaleka není jediný problém. Okruh viníků je širší, než se původně předpokládalo a sahá do rozdílných společenských kruhů. Podnikatelské elity a politici se s organizovaným zločinem propojili velmi rychle a čistá není ani policie, ani starostka. Aby toho nebylo málo, i naše hratelná trojice má třináctou komnatu a pověstného kostlivce ve skříni ukrytého ve své minulosti. Chystá se velmi důsledné vyšetřování, při kterém nezůstane "kámen na kameni".


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.