Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

dobry den, stalo se vám že mate jiné nastavení hry ?
podle videi a rad tam ma byt normalní režim a curatorsky .. mě to vubec nenabízí jen forgiving ,challenging a lethal.. mam i tu hru solo do hranou ..
@Kejtee (23.10.2022 23:06): Postavy se střídají, tedy více ovladačů není třeba. Stačí si předávat jeden.
Na začátku hry se navolí počet hráčů, rozdělí si postavy a hra pak sama děj stopuje s výzvou k předání hry jinému hráči.
V novějších dílech si také každý hráč může nastavit vlastní obtížnost hry, takže nejsou problém smíšené skupiny dobrých hráčů s casualy.
@Peach (23.10.2022 17:45): Súhlas, Little Hope je taký rádoby Silent Hill, ktorý pritom ani zďaleka nedosahuje na svoju inšpiráciu, Man of Medan sa aspoň pokúsil o niečo iné. Aj mňa House of Ashes bavil najviac, ale povedzme si pravdu - komu výrazne nesadol už prvý diel sa tie ďalšie s najväčšou pravdepodobnosťou nenaladí. Na rozdiel od Until Dawn či The Quarry sú to navyše krátke hororové jednohubky, čomu zodpovedá aj cena a ktoré skutočne dvíha aj multiplayer.

Nesúhlasím však s tým, že nie je dôvod to hrať v singleplayeri. V multiplayeri ani jeden z hráčov nedostane kompletný obraz o dianí, nakoľko má každý má k dispozícii len vybrané postavy. No inak sa mi páči ako je spracovaný.
Hráváme The Dark Pictures Anthology v co-opu v 5 hráčích (takže co hráč to postava) a víceméně jsme se všichni shodli, že nejlepší díl je s přehledem House of Ashes. Pokud vůbec nebavil Man of Medan, tak Little Hope také nedoporučuji, osobně mi přišel ještě horší.

Jako single player hry to nedokážu posoudit, ale nevidím moc důvodů, proč by to někdo v singlu měl hrát.
Tak som to včera dohral a bol to teda fail. Celý čas som čakal, kedy sa to nejak rozbehne a ono to vlastne skončilo. :D