Ahoj, nainstaloval jsem hru, chci spustit a hra se zapne, černá obrazovka (asi nabíhání) a pak spadne . Co s tím? :)
Mám na to chuť, ale 8,50€ na steame je stále veľmi veľa za hru, ktorá je pravdepodobne len čistý priemer. + v prvej 100 najpredávanejších hier na steame ani nie je. Takže to asi nikoho nezaujíma :D
sxg: Já newim, už jsem dávno přestal mít potřebu i zkoušet, když v danou hru nemám důvěru a ona nemá demoverzi, přesto jsem na vážkách, prostě počkám, až je za nějaký úplný pakatel, zatím jsem se z 13 případů, kdy jsem to takhle udělal zkalamal jen jednou.

Peklo nebavilo? No na Oblivionu byl přece nejslabší taky ten Oblivion.. :)
Debilné ovládanie, pekná grafika, pekné kombá, množstvo zničiteľných zbraní a ich kombinovanie, na mojom jednojadre sa to seká menej ako The First Templar
Fg: Tvl jo DNF, Balls of Steel edice se mě ale nelíbí. :D

Já nevím má nenávist k němu pomíjí, ale furt to není tak dobrej kamarád, abych za něj dal byť i pětikilo.
co? na xzone nemaji zadny steelbook! tady ten bily - http://www.jrc.cz/hra_ps3_batman_arkham_city nebo jestli myslim BF3 tak to zase na jrc nemaj, takze toho mam objednaneho na Xzone....tvl DNF? ty si byl dycky jina liga no... :D

jj hrat mam co... :D ale na coop U3 si asi budu muset najit nekoho jineho, kdyz ty tak nerad Sira Drakea ;)
Fg: To je ten samý, co maj na Xzone? No vypadá fakt dobře, ale já šetřím na plechový DNF, který není o moc levnější, než ten Battlefield, tákže nic. :/

Pohni? Ále máš předkoupeno tak na půl roku, i víc, takže času dost. :)
ty bys coopoval hry co ja bych necoopoval :D navic kupuju BF3+Batmana:AC+Uncharted3, takze penize za tohle a vplne palbe asi ne, zadny killer titul to pro mne neni :)

ach jo, my se nedohodnem na nake hre...
Tulareanus: 1)"Saladín je malá vesnice, část obce Záblatí v okrese Prachatice" :D takže ne, krátké i.

2)"Rozkošatil" zrovna u téhle hry je těžký se "nerozkošatět". První odstavec: dobové zasazení, a příběhové pozadí, druhý odstavec: důvod pro výpravu o které je celá hra. Třetí odstavec: místa hry a nastínění herních mechanik...

3)"Subjektivní výklad historie" - subjektivní už je ta hra samotná, vykresluje templářské špičky jako služebníky pekel. A že byla 4. křížová výprava kořistnický hnus, který rozvrátil "Druhý Řím", na tom už se dneska shoduje 99,9% historiků...

Ale jo, dík za kritiku, pokusím se to nějak smrsknout, pár vět by snad ubrat šlo, aniž by tím utrpěla kompozice.
Si sa trošku rozkokošil s tým popiskom, že sa to už v obrovskej časti netýka ani tak hry, ako subjektívnemu výkladu histórie.
btw: On sa Saláhuddín fakt povie v češtine Saladín (s dlhým í)?