Trochu mě štve, že i když už mám pár dní koupený Calling all Units, tak se mi rovnou neodemkl Wild Run. Myslel jsem si, že si před vydáním CaU zablbnu a ono ho*no:/. Mohli by to mít vymyšlený trochu líp.
Večer sme zase hrali crew. no neviem pochopit co sa stalo. odrazu všetko stíham. aj na kolegu, miestami som aj rychlejši. nerobili sme vobec nič. a až dnes mi dvojde ramka.
Upgrade laptopu ramkou...nevim nevim. Tohle bude spíš bržděný grafickou kartou.
Čauko všetci, zajtra mi pride 8GB pamať ram. no možno mi to trošku pomože.
Už si niekto kupil call all units? My už hej :D
@dandee (07.11.2016 11:15): Rada zněla: zkusit dát grafické detaily na totální minimum, tím zvednout FPS alespoň na 30 a zjistit, zda byl problém odstraněn, či ne. Pak se můžeme bavit dál. ;-)
@dandee (07.11.2016 11:15): Ti 4 soupeři jsou živí hráči nebo AI? AI se pravděpodobně přizpůsobuje na míru hráči, živej hráč však logicky ne. Jak už dandee napsal, jeho framerate je prachbídný, proto nejspíš ty rozdíly. Prostě nesplňuje požadavky.
Čaute, som Dandeho kolega. hráme spolu theCrew. ide o to že ked ho sledujem vedla mna tak mi dosť seka, no nie vždy. Ide o to,že ked sme spolu na šprintoch tak ako už on spominal tak nema šancu. ja mam na taschometri 150km/h a on 270km/h. a v klude ho obehnem.berme do prikladu že mame rovnake auto LaFerrari. Berem váš nazor do uvahy,ale trochu inak.
ked ide nejaku misiu sám proti 4superom tak vyhrá. no ked ideme do misie timovo tak nema žiadnu šancu. vedsinou ja vystrelim do predu a on ostava uplne vzadu. ledva obehne predposledneho. ale porovnavajte to s tím že ked ide misiu sam je prvý. Ak sa tu najde nejaky odbornik čo to potrebuje vidiet tak sa možme všetci stretnuť večer na mape. aby ste sa nato pozrely. možme byť v chate F3. poprípade mi komunikujeme cez RAZER.
Nevyžaduje supr spešl připojení, ale chce mít otevřenejch pár specifickejch portů. To už naštěstí není u velkejch her tak častej problém, ale pořád to není úplná rarita.
@Korbitch (06.11.2016 09:54): Jo ty motorky jsou asi to, co by mě asi tak nějak lákalo nejvíc, ale už takhle jsem v tom strávil nechutně času. Takže spíš už se těším, až mě to přestane bavit. :)
Co jsem tak pochopil, tak tam bude pár novejch aut, mimo jiné Ferrari F12 nebo Nissan GT-R, a hlavně nějakej novej mód, kde půjde o nahánění se s policií za použití powerupů, přičemž budeš moct hrát za obě strany.

Jinak pokud koupíš Calling All Units, dostaneš současně i Wild Run.
@USER47 (06.11.2016 00:21): Co je v tom nového? Já nejspíš ne, nemám ani Wild Run, mě ta online část až tak moc nebere, mě bavil hlavně ten svět, a nový stroje taky nepotřebuji, v základu jich je dost.
@dandee (05.11.2016 10:14): Internetem to nebude, ping 20 je v pohodě, pokud tam teda nejsou propady. Ale to FPS je špatný a osobně se domnívám, že zakopaný pes je právě v tom. Zkus snížit ve hře v grafickým nastavení všechno na naprostý minimum, vypnout všechny antialiasingy, postprocesingy, filtry, prostě povypínat všechno co jde a detaily dát na Low a potom to vyzkoušej znovu. Pokud to teda již na nejnižších detailech nemáš.

@Korbitch (05.11.2016 15:10): Hele tak nevím, jestli ten problém s vytvořením týmu není nakonec u tebe. Dneska mi hodil USER47 pozvánku a hned napoprvé nás to propojilo.
@JohnCZ (05.11.2016 12:46): já jsem schválně čekal co z dandeeho vypadne, ale tyhle čísla..to mě překvapilo :)
Laptopy prostě nejsou na hraní, pokud nemají aspoň 970m a vyšší.
@dandee (05.11.2016 07:33): Sorry, ale je skutečně tak těžké, vyzkoušet zda ti internet laguje přes např. tu rychlost.cz abychom se dobrali nějakých konkrétních čísel tvého pingu a stejně tak zapnout zobrazování FPS přímo ve hře, přes ten Uplay, abychom se dobrali zase konkrétních čísel tvého skutečného FPS???

Místo toho přepínáš na jiný internet, na kterém to ale třeba může lagovat úplně stejně, protože dokud se nedoberem nějakých čísel tak víme prd. A místo toho pouštíš nějakou optimalizaci přes graf. kartu, která ti pouze změní nastavení. To že se ti nastavil lock 60 FPS vůbec neznamená, že takových hodnot FPS dosahuješ přímo ve hře.

Já netvrdím, že to tím je, a už vůbec si nejsem jistý, že ti takhle na dálku dokážu pomoct, ale štve, mě když marním čas googlením podobného problému, a ty pak nejsi schopen udělat dvě jednoduchý věci, který po tobě chci. To se pak na tebe můžu vykašlat, stejně jako to udělá většina ostatních.
Ešte jedna vec. Možno to nemá žiaden vpliv, no neviem.
Pri spustení mi stale píše Inštaluje sa ... (1/1)
alebo Inštaluje sa ...(5/6).
ps . viem,že mám isť do správcu uloh a tam ukončiť ulohu instal.exe.
Len píšem,že či nemoze toto mať vpliv na hru.
@Korbitch (05.11.2016 00:09): ahoj. no tak mi sme sa najprv spriatelili na uplayi. potom počas hry stlačim F s hranatimi zatvorkami prepnem na priatelov a potom už iba pošlem pozvanku nech sa pripoja k mojmu tymu.Ale myslim si ze to ide aj priamo v hre, myslim spriateliť sa.
Ked dám optimalizovať hru cez graficku kartu tak mi to nastavi 60FPS. takže v tom to nebude.Hoci mám notebook tak mám tam grafiku geforce.
Napojil som notebook na iny internet a tak isto mi hra ide. takze ani v internete to nebude.
Jedine co mi napada je len že dokupim dalšie 4GB ram aby som mal spolu 8GB.
dandee, a můžu vědět, jak se ti podařilo spojit se ve hře s kámošem? Zkoušel jsem to s několika hráči, včetně Crashe a za boha se nám to nepodařilo.
Jo, to je fakt, nízký fps dělaly některejm lidem problémy u těch časovanejch misí s porážením beden, protože auto jede při nízkým frameratu pomaluji, zatímco timer jde furt stejně.
@dandee (04.11.2016 10:49): OK, je to divný. A hele opravdu máte oba dva nastavený jako jednotky km/h??? Protože pokud si dobře pamatuji tak abych to měl v km/h tak jsem si to musel v nastavení změnit. Původně hra po spuštění byla nastavená na mph a pokud ten tvůj kamarád to má v mph tak 180mph je cca 290 km/h takže by kolem tebe skutečně prosvištěl. Ale i tak je divný, že se po startu ho nedokážeš udržet, pokud máte stejný auta a stejně vytuněný. Zkus ještě prověřit tu rychlost internetu.

EDIT: Našel jsem tuhle diskuzi na Steamu, kde si maník stěžuje na stejný problém, a zdá se že to souvisí s nízkým FPS a vzhledem k tomu, že to hraješ na notebooku, by to tím skutečně mohlo být. Takže zaprvé bych si v Uplay nastavil zobrazení FPS počítadla, ať víš, jak na tom jsi. Dělá se to tady. A pokud je nízké tak sniž všechny grafický nastavení na nejnižší možnou úroveň, zda to pomůže.
@Crash (04.11.2016 09:29): Ďakujem. no hrám to cez notebook. Je ťažko to opísať slovami. to treba vydieť. Ešte jedna vec. Ak si dám závod v misii sám tak vyhrávam. no ked si dáme coop tak som uplne na konci. A ako som tu písal vo volnej jazde ked sa postavime vedla seba a dávame šprint na rovinke ja mam LaFerrari a kamoš tiež a on úplne vystreli no a ja sa vlečiem za nim. a tiež mi vravel že na tachometri má 180km/h a ja mam 260km/h a on ma v klude obehne.
@dandee (04.11.2016 09:01): Čím to ovladáš, resp na čem to hraješ, PC nebo konzole? Tady se řeší nějaký problém s Playstation ovladačem, který špatně reaguje na plyn, z toho, co jsem pochopil, tak pomohlo v nastavení plynu, šoupnout posuvník u nastavení linearity plynu úplně doprava. Ale jestli ti to pomůže to netuším. Tou latencí internetu, by to možná mohlo být taky, spusť test rychlosti internetu a napiš, jakou máš Odezvu (ping).
Pre pochopenie.
Obaja máme rovnake auto.
Rovnako vylepšene.
Vo volnej jazde sa postavime okolo seba, ako keby že šprint.
Hned po štarte sa mi kolega stráca.
Pritom mám na ťahometri vyššiu rýchlosť.
Dokonca aj v závodoch hned po štarte sa kamoš dostáva do vedenia,a ja som 4ty a nedokážem obehnúť ani ostatních protivníkov.
Lenže páni včera sme si kúpili rovnaké autá..máme ich vytunené obaja na maximum..ideme vedľa seba a ja mam vyššiu rýchlosť na tachometri ako on a pritom ma začína predbiehať..obaja máme súčiastky na 50 úrovni a platinové..tak neviem kde môže byť chyba..a určite nejazdíím na 1 :D :D môže to byť v rýchlosti internetu alebo v niečom inom? ja vážne netuším.
Nebo to jeden máte v mílích a jeden v kilometrech...Každopádně je to divný, může to bejt samozřejmě nějakej lag, ale to by byla krátkodobá záležitost a po chvíli by se to zase srovnalo.

Tipnul bych si, že kamarád má prostě lepší součástky, on třeba ten Skyline s performance kitem a platinovejma součástkama dokáže vyklepnout ledacos. Pokud sis koupil stock auto a čekáš, že každýho porazíš, tak čekáš marně. Mezi autama jako takovejma není kdovíjakej rozdíl, naopak v levelu součástek ano. Osobně jezdím s natuněným Focusem nebo Skylinem a nemám žádný velký problémy.
@dandee (03.11.2016 09:34): to je dost zvláštní... mě se to teda stalo jen v jednom závodě, že mi frajer hned po startu ujel asi o 11 sekund a nemohl sem ho dojet... ale to bylo AI, ne reálný hráč... tak si nedokážu moc vysvětlit tvůj problém... a to stále jezdím camarem co mam od začátku...
Čaute. Potrebujem poradiť. Hrám The Crew a moj problem je ten.
Stále som slabý ako vykonovo s mojim autom.
Kúpil som si preto LaFerrari aby som sa vyšvihol ale márne. obehuje ma napríklad aj kadejaký Nissan či ford za 22,500B. Hráme to s kamaratmi a tam to je najviac vidieť. Ideme okolo seba,ja mam na mojom ťahometri 280km/h a on 190km/h a on okolo mna preletí.To iste je aj v misiach na štarte kamoš vyleti do predu a ja som uplne ale uplne v zadu.Ďakujem za odpoved.
Jinak soundtrack se ohraje cca za tři hodiny a některé songy jsou při nejmenším otravné. Vyřešil jsem to vlastním soundtrackem, ve kterém mám ty největší pecky z různých závodních her. Co se týče ztlumování v cut scénách.... Stačí nastavit hlasy na maximum a ostatní na polovinu, k tomu přizpůsobit v programu na hudbu hlasitost hudby, potom už regulovat hlasitost přes repro. Tím, že budou hlasy ve hře nastavené hlasitěji než okolní zvuky a hudba, dojde v cut scénách k tomu, že vám je hudba nepřehluší ;-)
@USER47 (19.10.2016 23:47): V tom případě ok, příběh je prý béčko tak jsem myslel že nebere v potaz, ale pokud je na hovno i hození do lišty (což u některých her býva) pak bych se k playlistu taky přiklonil... :(
Ono mít hudbu na pozadí taky není úplně ideální, protože se ti neztlumuje během konverzací, cutscén apod..., navíc mně osobně se Crew dost blbě alt tabuje, takže lazení hlasitosti hry/externí hudby je pěknej opruz. Taky bych chtěl mít možnost ingame custom playlistu, vestavěnej výběr hudby je naprosto ubohej.
Dost mi chybí country radio. Zkoušel jsem custom že bych si tam dal nějakou hudbu, ale to si akorát děláš playlist z těch písniček ve hře :((