@Korbitch (10.10.2016 18:27): Hmm tak jsem si teď přečetl, že si mi někdy v půl osmý psal přes Uplay. :D Já to mám asi všechno povypínaný, resp. vůbec nevím, jestli se Uplay dá nastavit, aby se zpráva zobrazila ve hře. Zítra se na to kouknu.

EDIT: Mimochodem včera jsem hrál poprvé misi s bednama někde na jihu, a celkem v pohodě, dokonce jsem měl best score z vás všech, co mám ve friend listu. Teda pravda dal jsem jí až na druhý pokus, protože jsem poprvé někde špatně zatočil a už to nestihl. Ale jako nepřišlo mi to nějaký extra vopruz oproti ostatním dovednostním misím.
Já za těch 150 hodin ani jednou nebyl v žádný Crew :)
Nějak mě tyhle multikulti věci neberou. Ale mám dojem že za je nějak víc peněz nebo tak.
@Crash (10.10.2016 17:11): Je to mise. Co se týče přátel ve hře, tak to dělá pěkný problémy. Zatím jsem vás viděl jen jako statický avatar, a kdy jsem se tam portnul, tak tam nikdo nebyl. Někde na to byl návod, jak to vyřešit. V jeden moment se musí přátelé sejít ve stejném velitelství, hru musíš mít nastavenou hráčích jen na přátele, a pak by to mělo jít.
@Korbitch (10.10.2016 15:49): Aha tak to jsem ještě nehrál. To je v příběhových misích nebo jako nějaká pokročilejší dovednost?

A mimochodem jak jsem si vás přidal mezi přátele a včera byli někteří online ve hře, tak mě Zoe několikrát buzerovala, že mám přátele ve hře a ať jim napíšu, jestli nechtějí vytvořit tým. Ten tým je k něčemu dobrý? Já zatím hrál všechny mise solo, tak netuším, jestli to hrát jako tým má nějaký efekt.
@Korbitch (10.10.2016 11:08): jezdit je nemusí... je to přesně jak píšeš... proto taky vždy vyhrajou a můžeš je jet znovu... já zkoušel všemožné pohledy a stejně mi top uteče o pár vteřčinek a 2 - 3 bedýnky... neskutečně mě to vytáčí...
Jo hele, když někoho pošlu na ty frakční mise, tak to ten dotyčný fakt musí jet? Mě to totiž přijde, že je to spíš simultánní.
@Hrashek (09.10.2016 23:34): Jo tyhle bedýnky myslíš :-D
Já to hraju s pohledem, kdy vidím kapotu auta. Příp mě asi nejpřehlednější pohled na tyhle mise. Dovednost závodní stopy nebo rozbíjení se s ním tak y jezdí dobře.
@USER47 (09.10.2016 12:31): zkus se zajet podívat na sever, do hor... tam je to nádhera... krásné silničky, sníh... paráda... a s těma okolníma cestama nemůžu souhlasit... ty vedlejší cestičky sou občas dosti úzké...
Mám odkrytou tak půlku mapy, ale přijde mi, že se většinou stejně mění spíš okolní prostředí než podoba těch silnic, který jsou furt široký jak dálnice, bez ohledu jestli to jsou dálnice nebo nějaký místní venkovský silničky.
@USER47 (08.10.2016 23:44): A kolik jsi toho odehrál? Já mám něco přes 50 hodin a stále nemám odkrytou celou mapu, tak jak můžeš něco takového vůbec tvrdit? :-) Crew za to rozhodně stojí a s lepšímy auty a platinovými díly je to teprve nářez.
@Korbitch (08.10.2016 22:00): Nečekám závodní simulaci, ale hlavně ta mapa působí dost jalově. Je velká, ale silnice jsou furt stejně rovný a široký a když ani auta nenabízej žádnou zvláštní výzvu, je to ve výsledku trochu o ničem. Furt mám pocit, že třeba NFS: Rivals jsou coby čistá arkáda lepší hra, navzdory nesrovnatelně menší mapě a kupě jinejch problémů. Přinejmenším jsem u nich strávil víc času, aniž bych začal usínat u základní hratelnosti.
Taky to teď občas hraju, pokud by někdo chtěl zkusit MP, jsem tam jako PanVlk.

Akorát mě štvou ty strašně široký silnice a blbuvzdornej jízdní model. Po Project Cars je Crew trochu nuda.
Tak další problém. Nejspíš tedy mezi klávesnicí a židlí, ale stejně... Vyslal jsem již 2x přítele na frakční misi. Když jsem potom zase zapl hru, psalo mi to, že je hotová, ale peníze nikde....
Aha tak o tom posílání přátel jsem taky netušil. Tak si mě kdyžtak přidejte na Uplay, nick "Crashlin", zatím to moc nehraju, ale jen co dokončím Baldur's Gate, tak to jdu hrát naplno.

@Hrashek (25.09.2016 01:40): ve hře v tom menu který se otevře nad mapou když dáš "continue" tak je záložka statistik kde je nahraná doba. V Uplayi se herní doba zobrazuje taky, ale až u novějších her. U Division to tam mám, u Crew ne.
Jinak doufám že děláte to posílání friends na faction mise (ty drahý, 160000 a 80000), z toho se prachy vydělaj docela rychle.
@Korbitch (25.09.2016 01:17): já celkově nějak nechápu ty uplay body a tak... ale ježdění je to fajn... hledal sem ty hodiny na uplay a nějak sem se nedohledal... ale někde to určitě bude... zkusim pátrat dál... až na pár much, které už mohly být vyřešené je to kvalitní ježdění... hlavně sem rád, že to můj starej dědula vůbec rozjel... ty auta v těch salonech sou nějaký zvláštní... a ty ceny sou přehnaný... :D vždycky mě svrbí ruka, že bych něco pořídil... pak se ale vrátim k těm svejm, dvěma autům a raději jezdim ty dovednostní zkoušky...
@Hrashek (25.09.2016 00:08): Tak někde to bude. Mě to už hodilo achievment za odehraných 24 hodin... Já už byl nalomenej, že koupím Pagani Huayra, ale když jsem si ho zkusil, tak mi nepřišel zase o tolik lepší, než Viper s okruhovou sadou. Samozřejmě by byl asi o něčem jiném, kdybych ji do něj dal taky. A tak nějak ty auta koumu v těch autosalonech. Kolikrát tam čumim jak debil, že u supersportu mám možnost dát jen výkonovou sadu a ne okruhovou. Přitom, když jsem našel Vipera, tak u něj je taky napsáno, že jen výkonová, drift a tak...okruhová, že prý ne. Ale já ji tam mám. Ovšem Vipera jsem stáhl zvlášť za Uplay kredity nebo co to je, tak fakt nevim, jak to funguje. Docela mě mrzí, že si to člověk nemůže uložit, vyzkoušet a kdyžtak zase načíst před koupí vozu. Tohle ukládání přímo na uplay server je na pěst.
@Korbitch (24.09.2016 21:46): cg... já mam 35lvl... a jen dvě auta... camaro a skyline... taky šetřim prachy na pořádnou káru... neutrácim skoro nic... jen m,inimální částky za vzhled... dá se někde zjistit odehraná doba??
Tak úroveň 40 a ve Viperovi okruhová sada. Dává pěkně, ještě nebudu utrácet za rádoby lepší auta a počkám si na Zondu nebo Koenigseg.
@Paul (24.09.2016 11:38): jo, to mě taky vadí... včera sem narazil i na pár směšných bugů... například sem dojel do cíle mise a v animčce sem šel přes střechu do stromu a sejmul několik lidí... v další animačce mi auto lítalo vzduchem, atd... :D
@Korbitch (24.09.2016 02:55): Moje nejoblíbenější/nejlepší auto je Ferrari 458 Speciale, ale od tý doby co tam je ten bug s neosvíceným dashboardem tak mě za dne nebaví s ním jezdit :(
Už aby to opravili, dementi.