@Paul (12.03.2017 20:32): Jo, konzole mě napadly jako hned jako druhá věc. Jinak s těmi body jsi měl pravdu. Ale ony se za ty CC body kupují ty žluté, které se získávají ještě dalšími úspěchy a postupy na novou úroveň a ty se pak přidělují. A jdou kromě těch modrých CC koupit i za tu normální měnu, ale jsou strašně drahé a já blbec na to nechtěně kliknul, takže mě to stálo 100k.

Tak jsem hned šel jezdit nějaké frakční mise a dal si jednu za 100k, takže jsem objel celé USA a zabralo mi to skoro dvě hodiny. No postup v příběhu žádný, ale už mám celkem dost. Pak to ale asi ještě zkusím na chvíli zahrát a dát nějaké příběhové mise.
@Red (12.03.2017 19:25): na druhou stranu ten článek je psanej rok před vydáním Wild Run a tuny patchů..v době vydání to byla o dost jiná hra.

@CrocoRay (12.03.2017 18:32): těch 60fps jsem měl na mysli že Montana mluvil o tom že by to koupil na Storu, čímž mám dojem myslel Playstation Store, kde to běží ve 30fps, což se dle mého musí negativně podepsat na pocitu z jízdy (jak píšeš, když nastavím 30 tak...ugh). A Montana má nové PC kde by to na 60 mělo jet :)
@montana (12.03.2017 16:05): Jo takhle jsem zkoušel GTA 4 a 5. Je zbytečný to lámat přes koleno, když ti něco nesedne tak ti to nesedne i když nad tím slintá celá hráčská obec. Což Crew není, tady je dokonce uvedeno jako největší zklamání roku.
@Paul (12.03.2017 16:42): Je to možné, ale první jsem viděl, že mám nějakých 25 bodů získaných v průběhu hraní za nějaké splněné cíle, tak jsem využil je. Ale ještě se na to podívám a zkusím využít ty CC body.

Jinak jak to myslíš s těmi 60 fps? :-) Určitě s tím souhlasím, protože jsem to začal na locku 30 fps a nehrálo se mi to nejlépe, tak jsem zkoumal v nastavení a pak tam našel položku, kde jsem to změnil na 60 a už se to hrálo dobře. Jen z kontextu jsem to chápal, že ti tam těch 60 fps ve hře chybělo, tak se ptám.

@montana (12.03.2017 16:05): Tak to je v osobním vkusu. Mně se třeba jízdní model docela líbí. Neříkám, že je nejlepší, ale sedí mi a baví mě. A příběh beru jako zpestření. Je jednoduchý, béčkový, ale jsem rád, že tam něco malého je a nemám jen ten pocit prázdného ježdění z bodu A do bodu B. Ale to už jsem psal i předtím. Já to většinou po třech pokusech rozehrání se hrou definitivně vzdávám :-) Možná byla někdy nějaká výjimka, ale nejsem si jistý.
@CrocoRay (12.03.2017 15:32): perky se těmi CC dají koupit a vyplatí se je tam použít.

@montana (12.03.2017 16:05): je to zvláštní, já třeba jasně vidím že Forza Horizon 3 má lepší jízdní model, ale přesto mě baví i ten v Crew..co bych za to dal aby byl ve Watch Dogs 2. A baví mě na gamepadu, i na volantu, s tím presetem hardcore (meaning "o kousek méně arkáda"). Ale nemůžu si pomoct, bude to znít otřepaně, ale takováhle hra potřebuje 60fps :)
@Paul (komentář): To tvoje nadšení mě vždycky nahlodává, protože bych byl strašně rád kdyby mě Crew taky tak chytnul. Na papíře je to totiž samozřejmě úplně parádní koncept.
Ale zkoušel jsem tu hru snad 3x rozehrát a nejde to. Ten otravný příběh by se dal přežít, i když ho tedy cpou dost výživně, ale pokaždé mě odradí jízdní model. Je dobře, že je to arkáda, ale imho to není vůbec příjemná arkáda. Spíš tak na úrovni béčkových ruských her, než Drivera San Francisco. Fakt jsem se do toho ani jednou nemohl dostat.
Přesto nad tím přemýšlím pokaždé když je to ve Storu za dvě stovky :)
@Paul (12.03.2017 13:56): Myslím, že ty perky se kupují za nějaké body, co postupně odemykám při hraní, ale ty modré CC jsem využil spíše na kupování aut, vylepšování a kupování dílů. U Zoe jsem to za nějaké žluté body nakupoval a měl jsem jich 25. Každý bod jsem mohl někde uplatnit. Ale dík, podívám se na to pak, co tam všechno je a co můžu koupit.
Ještě bych měl jeden dotaz. Jde během misí zkontrolovat kdo je na jaké misi? Zdá se mi, že Paula jsem posílal na poslední misi včera a dneska už ne, ale hlásí mi to, že je na nějaké misi. Vím, že Crashe a Reda jsem posílal teď. Možná se pletu a poslal jsem i Paula, ale teď nevím, jak si to ověřit. U dvou misí mi to hlásí časový limit a přitom mám tři přátele a zdá se mi, že na každou jsem mohl poslat jen jednoho člověka. Tak ještě bych se chtěl zeptat, proč mám vždy jen jedno volné pole a tři mám zakřížkované a nemůžu nikoho posílat. No to je zatím asi vše, co by mě ještě tak zajímalo.

Jinak po té splněné misi mi hra sama hodila okno, že si mám vybrat peníze. Možná po nějakém patchi to usnadnila, abych o ty peníze nepřišel nebo tak.
@Crash (12.03.2017 13:12): Jo dík, to jsem nevěděl. Ale asi si počkám, protože uplay má teď nějaké problémy a evidentně nejsem sám, tak jsem zvědavý, kdy to zase naskočí. Nejlepší je, že zrovna The Crew internet vyžaduje, takže ani offfline si nezahraji. Takže se asi budu teď nudit.
@CrocoRay (12.03.2017 13:07): Hlavně nezapomeň, že po uplynutí toho časového limitu, je potřeba zkontrolovat výsledek každé té mise, vybrat peníze a poslat lidi znovu.

Já to na začátku nevěděl, takže jsem tam naklikal přátele , druhý den mi to napsalo, že frakční mise byly dokončeny, já si řekl OK, ale nic jsem nedělal a šel jezdit a pak se za pár dní divil, že mi nic nepřibylo. :)
Jinak video pomohlo. Sice jsem na to přišel nějak i předtím, ale nebyl jsem si jistý, zda to bylo správně a video mi odpovědělo na všechny otázky. Hlavně ten časový limit mě zmátl a nevěděl jsem, co to je a proč to tam je, tak jsem trochu znejistil. No nic, tak jdu hrát dál pár misí.

EDIT: Fajn, tak U-play mi nejede teď. Prý je služba nedostupná, tak nevím, či mám ten problém jen já nebo zase něco spadlo.
Já mám Red_Duck_CZ.

To posílání na mise funguje, jako internetové hry se tě to snaží uchytit. Já zapínám Crew denně jen abych vybral ty mise kámošů. A to spouštění hry přes 10 menu znamená že mi je líto potom tu hru jen tak vypnout...tak aspoň 3-4 dovednosti odjedu denně:D

Spousta zbytečnýho balastu je hlavní ze tří výtek které proti Crewu mám. Kdybych spustil hru, hodilo mě to rovnou do mapy, nežebralo věcma které mě nezajímají a třeba i to posílání lidí by mohlo být zautomatizovaný tak dám zelené hodnocení:)

Druhá je nemožnost začít odznova a třetí nemožnost vlastního playlistu.
Dobře, tak jsem dal odeslání žádostí. Teď ještě ve hře budu muste nějak přijít na to, jak posílat na mise a snad jsem to dobře pochopil, že vás to nějak otravovat nebude a reálně tedy nic jezdit nemusíte, ale mně to hodí nějaké ty peníze.

No, jdu si to ještě na hodinu zahrát dneska a pak možná potom znovu. Dám nějaký ten závod a zkusím se mrknout na ty faction mise.
@CrocoRay (11.03.2017 20:18): já jsem na uplayi Paul_cz, Crashe máš, a určitě bys tu našel ještě lidi níže v diskuzi kde svoje nicky dávali :)
Ty CC chápeš správně a jak jsem řekl, lepší je je utratit za ty perky. Ty jsou dostupný u tý Zoe v hlavní garáži. Jsou to v podstatě mikrotransakční peníze co si můžeš koupit za reálný prachy, kdybys chtěl bejt blbej a zbytečně utrácet :)
Ty CC body jsem už dostal. Tedy chápu to, že to je ta hodnota 100 000 označená modrou barvou. Zatím jsem ještě nic z toho neutratil a zatím jsem ani nevěděl na co to přesně je. Jen u některých aut tam vidím, že kromě normální měny tam je ještě i tohle. Tak se na to zkusím podívat.

Jinak ohledně těch peněz, když píšete, že je potřeba mít tak 8-10 přátel, tak zatím mám nulu, tak na to asi kašlu :-) Ten single háže sice málo, ale zkusím to i tak. Na ten Nissan Skyline se podívám, i když nejvíce má lákají takové ty Lotusy apod. No zatím jsem u hry strávil tak 5-10 hodin, tak se ještě rozkoukávám. Nevím, na kolik ta kampaň vydrží. Úroveň vozu mám teď něco přes 20.
@CrocoRay (11.03.2017 19:17): Potvrzuji co píše Paul o těch "faction" misích. V multiplayeru se sice dají peníze také vydělat, ale rozhodně to není nutnost. Je tedy dobré mít tak 8-10 přátel na Uplay a ty pak posílat na ty "faction" mise. Většinou jsem je posílal na ty nejdelší mise, bylo za to víc peněz a nemusel jsme to řešit moc často. Neboj, je to jen jako, a ti přátelé o tom vůbec neví a sami nic odjezdit nemusí. Takže pokud si mě chceš přihodit tak na Uplay mám nick Crashlin. Radši napiš přes DH poštu, teď na Uplay moc nechodím.
@CrocoRay (11.03.2017 19:17): na výdělek peněz potřebuješ nějaké friends na uplayi a posílat je na faction mise, pak můžeš vydělat kolem 200K denně. Jinak doporučuju co nejdřív koupit Nissan Skyline, je to takovej stylovej všeuměl. A ty CC body, jak dostaneš 100K, utratit za perky, hlavně ty co zlevňujou ceny v obchodech a tak.
Tak jsem si tedy hru na doporučení místní komunity koupil a u hry už strávil nějakou tu hodinu a musím uznat, že mě to i celkem baví.

A to tedy hlavně díky slušně zpracovaného jízdního modelu, který se mi líbí a pěkné grafiky. Taky mě těší nějaký ten jednoduchý příběh, který se ke hře hodí a mám nějakou motivaci ve hře pokračovat. Není to tedy jen takové to prázdné ježdění z bodu A do bodu B, což se hodí k závodním hrám typu Dirt apod. Ale tady mě to bezcílné ježdění asi časem omrzelo.

Tohle jsou vlastně důvody, díky kterým jsem ochotný přehlížet nedostatky, kterých jsem se nejvíce obával. A to tedy logicky díky obrovské mapě hlavně generické prostředí, které nebude brát takový důraz na detail jako hry s menší mapou. Nad tím jsem právě hodně přemýšlel, když jsem hru začínal spolu s Watch Dogs 2, kde si vývojáři s menší mapou San Franciska mohli pěkně vyhrát.

No a pak taky delší herní doba, kdy takový typ hry může časem omrzet, tak snad mě ten jízdní model, pěkná grafika a nějaký ten příběh u hry udrží a budu se bavit po celou dobu stejně.

Jinak upgrady tu moc jako motivaci neberu. Vesměs vždycky jak něco dostanu po úspěšně dojetém závodu, tak to hned nacpu do auta a moc nad tím nepřemýšlím :-) Snad jen nějaké lepší auto bych si pak rád pořídil, tak zatím schraňuji peníze a čekám.
Dojel někdo tu frakční misi na 4h Pamětihodnosti v Las Vegas? :)
No mě to bylo taky divný, to by fakt přehnali. Tak dík za odpovědi.
Politika UbLisoftu je v tomto sice poněkud agresivní, nicméně nikdo vám nesebere nic, co jste si už koupili. Ano, sere mě, že mi nacpali CAU ne do xichtu, ale až do mozku, kdy jsem byl vyloženě donucen udělat police misi, ovšem nic to nemění na tom, že zbytek hry zůstává nezměněn.
Jo, tohle je kravina. Spousta lidí mimochodem taky nepochopila, že když si předtím koupili season pass, tak se nevztahoval na WR a CaU, takže pak brečeli na fórech.
@Crash (06.01.2017 21:36): ten kdo má wild run si musí CAU dokoupit, pokud chce obsah CAU. Ale tohle
"-> Now the Wild Run expansion is locked behind the Calling all Units DLC
-> I have to buy another DLC just to be able to play what I already bought..."

je podle mě kravina. Obsah Wild Runu je normálně dostupnej těm co si ho koupili.
@Crash (06.01.2017 08:40): To je blbost, funguje to tak, že kdo má Wild Run tak si prostě musí Calling All Units dokoupit a Wild Run má furt. Ti co mají jen základní hru, tak Wild Run dostanou v rámci koupě Calling All Units zdarma. Což je samozřejmě nefér vůči těm co si Wild Run koupili za plnou cenu předtím, tak možná na to se nadává, zaslouženě. Mě CAU nezajímaj, takže to neřeším, ale Ubisoft by se rozhodně měl kouknout ke kolegům v polsku jak se dělá DLC politika.
Teď jsem na Steamu v recenzích zaznamenal stížnosti, že poté co vyšlo DLC Calling All Units, tak ti co měli již před tím DLC Wild Run o ten obsah přišli a musí si koupit to nový DLC. To jako fakt, nebo to byl jen nějaký bug a nebo je to fáma??? Mám jen základní hru, tak to nemůžu ověřit.
Tak se mi to povedlo spustit tím že jsem vymazal uživatelskou složku v dokumentech. Mám dojem že se mě ani hra při odinstalaci neptala jestli ji chci smazat, takže je to asi ta úplně původní.
Mně teď hra vůbec nejde spustit. Jako říká se darovanému koňovi se na zuby nekoukej ale mě zkušenost s uplay přesvědčila že rozhodně nic na této platformě kupovat nebudu.

edit: Tak nepomohla ani reinstalace. Program přestal pracovat.
@SmokBro (17.12.2016 12:46): Řekl bych, že dost možná nestíhají UbLisoftí servery. Vzhledem k tomu, že teď dávají všech 7 her zdarma, tak lidí stahují jak blázni. Dej tomu čas a nech to běžet. Kdyžtak to po nějaké době restartni a pak zkus nahodit znovu, už nic neodinstaluj. Prvně mi Crew dělal to samý.
[přesunuto z komentářů]

Zdravim ,mam takový problém ,nainstaloval jsem hru The Crew od Ubisoft - zdarma, měl jsem v plánu koupit i DLC po čase ..
Jenže mam problém že se mi na můj PC hra nechce naistalovat snad ,nebo nevím čím to je, neustále běží zahajovácí obrazovka ,instaluje se , načítání v pravo dole běží ,jenže se nic neděje, zkoušel jsem i reinstal hry, také reinstal Ubisoftu, bez výsledků.. prosím o radu, předem díky.
@Rapier (16.12.2016 09:14): Já jsem byl mile překvapen, hodně dlouho mě bavilo jenom to ježdění po státech ve volný jízdě, sem tam jsem to proložil nějakou misí. A vydrželo mi to dost dlouho. Ten příběh je samozřejmě béčko jako prase, o tom to není. Docela zábava jsou i ty soubojový lobby, což jsou online závody proti ostatním, akorát do nich je potřeba už mít auto vytuněný na max level, což pár desítek hodin trvá, než ho tam dostaneš. A samozřejmě záleží na jaký lidi narazíš. Ale to je lepší hrát až v tý pozdější fázi, co dohraješ singl. Ono fakt těžko říct, jestli tě to zaujme, ale tak není nic jednoduššího, než to vyzkoušet, když už to máš.
@Rapier (16.12.2016 09:14): Lepší je to ve velikosti herního světa. Oproti FH je to opravdu obrovské. A to je asi všechno. Zadarmo nebo za pár stováků je to ale v pohodě, zabaví to. Jen nečekej zábavný chování aut jako má FH, tady je to všechno dost jalové.
@Rapier (16.12.2016 09:14): Crew je stylově podobný FH, taky tady máš otevřenej svět, pohled z auta, arkádový zaměření. Grafika a fyzika je o kousek slabší než FH3, ale zase je tu mnohem větší svět, policajti, příběh a monstr trucky (ikdyž na ty je mám dojem potřeba datadisk). Mě Crew nejvíc připomíná ty klasický díly NFS, 1-4.
@Rapier (16.12.2016 09:14): Nemžu úplně soudit, jelikož sem Forzu nehrál, ale je to zábavné ježdění, které zabaví na dlouho + celé USA přes které je radost projíždět... Je to kvalitní hra i když recenze o tom moc nevypovídají... Minimálně za zkoušku to stojí... Když už to bylo zdarma, byla by škoda to alespoň nezkusit...
Zaregistroval jsem, mám v knihovně. Nicméně má smysl se do The Crew pouštět, v čem se to liší od Ultimate edice? V čem je hra lepší/horší než např. Forza Horizont 2/3?

PS: nemám rád nové díly NFS nesedí mě styl nočních závodů, tuning je to poslední co mě v závodní hře zajímá pokud se tedy nebavíme o pneu, podvozku, apod. tedy věcech které mají reálný dopad na jízdu.