@GodOfTheSick (26.12.2018 10:01): Tak třeba s Emily jsem se prakticky vůbec nebavila, kromě těch pár povinných scén, ale teď na začátku 3 mi jen tak mimochodem zopakovala, že Emmu úplně vymazali a předstírala, že je taky Emily. Sorry jako, ale takovou věc bych asi postřehla kdyby mi ji skutečně řekla.
@Starletka (25.12.2018 22:37): Tady je skutečně nutné hrát hru intenzivně, pečlivě vnímat každé slovo v rozhovorech a pamatovat si veškeré detaily. Podle mě tak tvůj pocit zmatenosti vyplývá z toho, že si prostě nepamatuješ, co ti kdo řekl.
Teď jsem někde ve 3. epizodě a jako ... není to špatné ... ale je to takové hrozně zmatené. A moc se mi nelíbí, že tvůrci počítají s tím, že hráč udělá nějakou volbu, protože mi teď třeba některé postavy jen tak letmo "opakují" to, co mi nikdy neřekli.
Čekal jsem, jak si bude stát všech 5 epizod, aby třeba nešla kvalita nějak prudce dolu, ale plánuji si zahrát.
Velmi bych rád, ale jazyková bariéra by byla u tohoto kousku nejspíš příliš vysoká...
Každopádně čekám na recenze kompletní sezóny. Vortex už je potvrzený, tak jsem zvědavý na další weby.
Na steamu je už komplet celá sezóna ve slevě za 15 eur. Předpokládám že to tu nikdo nehrál?