Krabicové verze z hutným manuálem této hry jsem se neprozíravě zbavil a to tak, že jsem ji daroval. Dodnes nechápu, proč jsem to udělal.
I když jsem v TFX strávil díky skvělé atmosféře a audiovizuálu mnoho hodin tak už si vůbec nepamatuji, že bych nějakou misi úspěšně dokončil. Myslím, že jsem tehdy ani nechápal co mám dělat. Ale s lítáním a sestřelováním letadel nebyl problém, realismus si tam můžeš nastavit.
@Drolin (02.05.2019 20:30): řekl bych, že zrovna TFX je poměrně vstřícný i k nováčkům. Na dnešní poměry, respektive když vyšel technicky dokonalý EF2000, tak o něm ve SCORE v rezenci psali, že jim chybí jednoduchost a zábava TFX. Určitě zkus.
Jednou za čas si pouštím soundtrack, toto mě vždy dostane, někdy bych měl i vyzkoušet jak se to hraje. Ale žádný letecký simulátor jsem nezkoušel, takže asi ne moc dobře (pro nováčka :).
4mortimer - spletl sis hry, ten komentar bys mel spis prekopirovat k f29 retaliator.