Audiovizualni majstrstyk a asi nejlepsi tetris, ktery jsem hral. Ale cemu nerozumim je ta prace z rychlosti/levelem ve hre. To si tak v klidku skladam kosticky v rychlosti 2 a najedou tumas certe kropac, za 9 a stav. :D Vetsinou samo v posledni urovni rady, kdyz uz se vam to tam trochu nakupilo. Takze casto game over a bud mrzke score opakovanim jen dane urovne a nebo od zacatku celou radu. :) Nutno podotknout ze jsem vylozene casual kostickar.
@Paul (05.12.2020 10:53): Gratuluji ti k oběma dosaženým úspěchům. Po dohrání Valhally ti nevědomě stoupla tvá gamerská skilla, to je u Ubi hardcore her běžné. Dělají z chapců chlapi, z chlapů sexuální mašiny a z žen plačicí trosky :D
@pajmič (14.11.2020 22:37): Valhalla dohrána, tak jsem to zas zkusil..včera ve dvě ráno jsem se dostal na 87/90 a dneska na druhej pokus to dal. Přitom jsem to na měsíc nesáh a předtím se s tím patlal 50 pokusů bez úspěchu :) Ale stačilo, uff.
Jsem to musel odinstalovat, bych se jinak vůbec nedostal k Valhalle na kterou mám měsíc. Až jí dohraju tak se k tomu vrátím.
Hmm, nějakejch 10 pokusů a metamorphosis stále nic a to i na beginnera. Nejblíž jsem se dostal na 82/90, jak to tam zrychlí na 10 tak přestávám stíhat, vždycky se nějak překliknu a je to v háji. Ale je to návykovka, ne že ne.
Já se na to moc těšila, miluju světýlka a podobné věci, ale někdy je to i na mě fakt moc, až mi to překáží :D
to je pravda, dlouho jsem se nesoustředil tak jako tady .. jak to pak padá moc rychle, to se zdálo ze začátku nemožné, ale udělal jsem to :D
@HELLER (08.08.2019 08:32): Jako bez VR to musí být myslím o dost chudší. Na možnosti VR mi rozlišení hry ale nepřišlo nějak oslnivý. Akorát když člověk hraje na vyšší obtížnosti, tak se musí pekelně soustředit na padající kostky a pěkný prostředí kolem a efekty nemáš vůbec čas sledovat.
Hra je ted v jarnich slevách, asi ji vezmu a vyzkousim, co je na tomto tetrisu tak uzasneho