Japonská interpretace, nejnávykovějšího, nejproduktivnějšího a nejoslavovanějšího konceptu, který vzešel z hlav soudruhů někdejšího Sovětského svazu, je téměř dokonalou rekonstrukcí halucinogenního tripu. Avšak nemusíte být honorovaná smažka ani vysloužilý vesmírný hipík, aby jste si Tetris Effect užili, jak se říká, na plný pecky. Pokud máte při ruce nějaký ty brejle s virtuální realitou, tak si myslím, že máte vyhráno. Pokud zjistíte, že se vaše dítko chce dát na strmou cestu drog a chce poznat sílu vedlejších efektů těchto materiálů, zapojte ho k Tetris Effectu. Výsledný efekt bude stejný a navíc si smrádě procvičí svoji mozkovnu.

Někdy relaxační, někdy pěkně chaotická ale krásná hra, která mě po letech ukázala fakt, jak moc super Tetris jest a jak sem za ta léta vypadl z "kostičko skládací" formy.

Neberte drogy, hrajte Tetris. Je to méně rizikové a až na tu neutuchající touhu neustále skládat kostičky dál zdravotně nezávadné.

Pro: Podmanivé oživení legendy, plné barev, barvitých zvuků a natažených nervů.

Proti: Chybí multiplayer, velice návykové

Jeden z největších herních zážitků, který je na PSVR k dispozici. Kombinace grafických efektů, hudby a klasické prověřené hratelnosti Tetrisu zaručuje absolutní ponoření do tohoto epického zážitku.

Pro: Atmosféra a s ní spojené pocity, Hratelnost

Proti: Bohužel výběr prostředí a témat není nekonečný