Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Test Drive: Off Road

01.02.1997
28.02.1997
67
14 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Tyto závody nás ze silnice zavedou do terénu, kde budeme brázdit kopce ve čtyřech typech vozidel (Jeep Wrangler, Chevrolet K-1500, Hummer a Land Rover). Na hráče čeká 12 tratí, které jsou pokryty buď pískem, sněhem či kamením. Při závodech nejsme odkázáni jen na vytyčenou trasu závodu, ale máme možnost si to šněrovat po okolních kopcích. K dispozici jsou jak samostatné závody, tak i kampaň. To vše i v síťové hře.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Test Drive: Off Road neboli "džípy" (jak jsme s bratrem této hře říkali) patří do skupiny her, které jsem hrál za mého útlého mládí, ale právě kvůli našemu pseudonymu jsem měl problém zjistit pravý název hry. Nakonec se ale zadařilo, a i když ji na svém počítači už nerozchodím, mohu ji zde na DH alespoň hodnotit a komentovat.

Singleplayer jsem sice moc nehrál, ale zato se "džípy" staly na dlouhou dobu nejčastější závodní hrou, kterou jsme s bratrem nebo strýcem hráli v režimu multiplayer. Velkou výhodou byla volnost pohybu, jenž omezovaly pouze checkpointy, kterým jsme říkali "čekvoně". Toto označení přijde dnes určitě více lidem než jen mě samotnému úsměvné, ale jelikož jsme tenkrát ještě neuměli ani slovo anglicky, slyšeli jsme při vyslovení slova checkpoint slovo "čekvoň". Nejoblíbenějším vozidlem byl pro mě Hummer, kterým jsem jezdil ze všech čtyř typů aut nejčastěji.

Jak už jsem psal v úvodu, nejvíce mě mrzí, že mi již "džípy" na mém novém počítači nejdou spustit, a tak nezbývá nic jiného než jen vzpomínat na ty staré dobré časy, kdy jsem se džípem proháněl po jedinečných písečných, kamenných nebo zasněžených tratích.

Pro: 12 jedinečných tratí, zábavný multiplayer, volnost pohybu, Hummer, čekvoně

Proti: na nových počítačích hra nejde spustit

+15