Tekken Tag Tournament

červenec 1999
26.10.2000
22.11.2011

Tekken Tag Tournament je spin-off série Tekken. Oproti svým předchůdcům umožňuje hráči vybrat si dvě postavy a ty v průběhu boje libovolně přepínat. Stylem soubojů vychází z Tekken 3. Hra se pyšní více než 35 hratelnými postavami ze všech starších dílů. Součástí je i oblíbená kuželková minihra Tekken Bowl. Příběhově titul není součástí série.

Verze pro PS3 je HD remasterem obsahujícím vylepšený vizuál a podporu trofejí. Hra se později i dočkala pokračování Tekken Tag Tournament 2.

Pravděpodobně můj neoblíbenější Tekken a to hned z několika důvodů. Byla to jedna z prvních her na u nás(doma) nový Playstation 2. Také to byla první hra na tuto konzoli co jsem si koupil a mám ji dodnes. Vždycky jsem chtěl Playstation hlavně kvůli tekkenu a když ta chvíle nastala stálo to za to. Měl bych také zmínit nekonečné souboje s kamarády ty opravdu stály za to.

Hlavní důvod proč mám tuhle hru tak rád jsou postavy. Máte jich tady opravdu hodně na výběr. Hudba je hodně dobrá a pouštím si jí dodnes. Taky je zde velké množství módů na výběr. Team battle, Survival, Time attack a další. Jeden z nejlepších je tekken bowl, který je zábavný dodnes. Jo a pokud by někoho zajímalo kdo je mou nejoblíbenější postavou tak je to Kazuya. Ten jeho pohrdavý postoj u mne vždycky vyhraje.

Pro: ohromné množství postav, hudba, tekken bowl

Proti: něco by tu bylo ale pro mne jsou to brobnosti