Já jsem to hrál před pár měsící a můžu potvrdit, že čeština na toto DLC je součástí hry na Steamu.
@M.a.t.t. (04.06.2020 22:20): Ta půhoďka byla jen odhad. Ale určitě to trvá dýl, podle mě tam je minimálně deset minut animací... Každopádně bylo už na originální hře vidět, že je nějaké DLC plánováno, protože k prostorům, kde se DLC odehrává, se dalo dostat, ale nešlo vstoupit dovnitř. Obávám se, že "frantíci" měli v plánu další podobná DLC i ve zbývajících míst, kudy Kate prošla.
@Pluto (04.06.2020 18:35): S tou polhodinou si to ešte prehnal, dokončiť sa to dá v pohode do desiatich minút. Vzhľadom na to, ako končí pôvodná hra, by som čakal, že prípadným DLC na to nadviažu a nie že miesto toho vydajú jedno z najzbytočnejších DLC vôbec (DLC k adventúre :) )
Nechápu, co tvůrci tímto datadiskem zamýšleli. Dějově se vrací zhruba do 4/5 původní hry, kdy vzniká krátké intermezzo nijak zásadně neovlivňující samotný děj. A je to skutečný výsměch – celý datadisk zabere zhruba půlhodinu, z toho více než půlku obstarají animované sekvence, část z nich viděná už v originální hře. Za zahrání pořádně nestojí ani jako jednohubka zdarma, natož za peníze, které tvůrci za tohle dílo vybírají.