@Elemir (02.06.2019 12:43): Je to bohuzial trochu nuda, pribeh nie je zaujimavy a cele je to take meh... Rozohral a nedohral... uprimne, to sa predtym radsej pokusim dohrat Ruins of Myth Drannor :) To je tiez nuda k..., ale hlavne vdaka dizajnu dungeonov.

Btw. holy moly, to video som stvaral pred troma rokmi... a mne sa zdalo, ze to bolo tot vcera :(
Nějakým zázrakem jsem si po letech na tuhle hru vzpomněl a koukám, že jdu v podstatě s křížkem po funuse :) Na konci prosince 2017 se přestala prodávat a před rokem definitivně vypnuli servery :D Jako sehnal jsem jí, ale tohle vzalo opravdu rychlý konec. Přitom na Legends jsem se původně těšil, ale nákup pozdržely nedobré recenze. Teď je mi toho skoro až líto, ale tak zůstala mi alespoň offline kampaň a někdy se do ní pustím.

@MickTheMage (19.12.2015 11:44): Prima video. Legends mi herně hodně připomínají Dungeons & Dragons: Neverwinter, což asi není úplně náhoda. Tady je alespoň výhoda, že mi někdo nebude měnit pravidla hry přímo před očima. Ale iluze o obsahu si taky nedělám.
Jedna z tych hier, ktora ma v sebe potencial, ale niekto zabudol dotiahnut vsetky sroubky :) Pocit po 5 hodinach sa nezmenil. Skoda.