Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Suspect

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > textová adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1984 PCAt8bitC64C16Apple II
1985 AtST
1986 AmigaAmstCPCAmstPCW
Vývojáři:
Infocom
Oficiální stránky:
http://www.infocom-if.org/games/suspect/su…
Veronica Ashcroft-Wellmanová je bohatou dívkou, která pořádá ve svém sídle párty pro svoje stejně bohaté přátele. Pozvánku na oslavu obdrží i reportér deníku Washington Representative, který nepatří do stejné třídy jako ostatní zbohatlíci, ale masky, které mají všichni účastníci, tyto třídní rozdíly stírají. V průběhu oslavy je Veronica nalezena zavražděná. Někdo z přítomných ji uškrtil kovbojským lasem. Reportér se stává hlavním podezřelým, protože na párty přišel v kovbojském kostýmu a v nábojovém pásu mu chybí jeden z nábojů, který byl nalezen poblíž těla. Policie je připravena reportéra obvinit z vraždy a jemu zbývá jen málo času na to, aby se očistil.

Hráč v úloze reportéra washingtonských novin pátrá mezi přítomnými po skutečném vrahovi, aby prokázal svoji nevinu. Času je málo a on musí být opatrný, protože skutečný zločinec sleduje každý jeho krok. Suspect je poslední z detektivních adventur Infocomu, která pokračuje ve stylu her jako jsou Deadline a The Witness.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.