Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Streets of SimCity

20.11.1997
56
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hra, ktorá chcela nadviazať na SimCopter, avšak tentoraz z pozemnej perspektívy. Príbehový mód postavil hráča do 4 televíznych show, kde jednotlivé misie boli epizódy príbehov seriálu. Streets of Sim City je automobilový simulátor obsahujúci prvky boja. Auto sa dalo rôzne vylepšovať – lepšie kolesá, lepšie zbrane. Hra ďalej umožňovala – po vzore SimCopter – importovať si vlastné mesto zo SimCity 2000 vo voľnom režime hry. Je to jedna z mála hier Maxisu, na ktorej vývoji sa nepodieľal Will Wright.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 55
Streets of SimCity jsem rozehrál chvíli po Simcopteru, velice mě zaujalo prohánění se po městech z SimCity.

Alias není nad to sejmout pár aut raketama, popřípadě je zasypat salvou z kulometu. Někdy mě ale bavilo jen tak se prohánět po městě v modu, bez nepřátel. Bohužel nakonec tato hra docela rychle omrzí, město je moc prázdné, nepřátele masakrujete stále stejným způsobem.

Možnost vytvoření vlastního města/dráhy je fajn ale ani to nevydrží extra dlouho
Chvíli ještě zabaví projíždět před jedoucím vlakem, systematicky ničit budovy, popřípadě sledovat nerealistický odlétající krávy, když do nich narazíte.
Zbytek už je to o ničem.
- docela škoda 55%

Pro: Auto zabiják

Proti: Nezabaví na dlouho

+8