Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Popcorn (komentář): Spousta lidí zmiňuje PVT bez úkolu, ale já jako neznalec hry nejsem vůbec schopna přijít na to, co to má být... Je tu hlášku ve slovenském SOW prostě nemůžu najít, není tam nic, co by se tomu podobalo a už fakt nevím :D Co to má znamenat, po čem vůbec pátrám? :D

EDIT: Už jsem na to přišla. V angličtině (která je asi i originálem) je to Advancer disengaged, v češtině PVT bez úkolu, ve slovenštině Advancer volný.
<span class="reply">Prosím, je tu nějaký Slovák, který vlastní původní SK verzi (ne to znovuvydání na Steamu)? Sháním manuál, credits, zkrátka cokoli, kde by bylo info o tvůrcích. Steam verze to info neobsahuje, ale je zde v zajímavostech české verze, tak prostě někde být snad musí...

@Popcorn (26.03.2021 23:31): Hře se v Číně velice daří, až budu mít čas, dohledám o tom info a hodím to sem ;)
Rozehráno do výzvy. A jak to tady tak čtu, tak možná budu trpět jak zvíře. No, uvidíme :)
Dobrý film, zvlášť ta mise ve Vatikánu. To Slovensko asi natáčeli na sídlišti jedné nejmenované menšiny (která má docela našlápnuto stát se ve východní Evropě brzy většinou). No nic.
Poslední mise v Indii je zvládnutelná, jen se nesmí dělat chyby, které zdržují. To taktické mise Texas 3/10 a Slovensko 5/10 jsou přímo katastrofálně těžké. Holandsko 9/10 mi kupodivu nevadilo.
Taky jsem tuhle hru hrál jako malý kluk a bavila mě. Jestli je Slovensko až za tím pochodem atomových tanků, tak jsem tam taky skončil :D Nebylo náhodou u Slovenksa dole cosi obrovského hnědého? Talíř Ufo nebo tak něco? :)
tahle hra ma docela gryfiku dobrou na ty požadavky co chce minimum jen 200 mhz
64 mega ram tak co chcete !!!! tuhle hru jsem hral kdyz mi bylo tak asi 9 let

dneska chtěj nový hry minimum 2 jadra

aco za 5 let to bude tak minimum 5 jader

apak se kouknete jaký hry ste hraly pred nekolika lety
a budete rikat co ted ! :D
Heh, ted hraju misi, kde se obsazuje pomocí věží. To je, musím říct, originální, nicméně naprosto šílené a dost těžké.
Poslední mise je hotovej masakr, ani si nepřej vědět co musíš všechno stihnout obsadit(zničit) za 1 hodinku :-) A aby toho nebylo málo, tak v datadisku je obtížnost 3/10 asi tak jako 8/10 tady, docela drsná hra :-)
Tak jsem zrovna s vypětím všech sil dokončil misi v Texasu, obtížnost 3/10!!! Ani si nechci domýšlet, jak asi vypadá poslední mise =O.