@Red (komentář): Chválím výběr. Ostatní hry od Slovinců jsem nehrál a upřímně, kdyby nešlo o Hvězdnou bránu, tuhle pecku bych taky nikdy nevyzkoušel. Koukám, že už má reprezentativní hodnocení, super.
ty jsi tady snad pořád :-D
díky, zkusím to, ikdyž to asi bude chtít nějaké nářadí, zkusím nad tím někdy podumat
hmm, pripojit nejako kable z vedenia na dvere - tusim. Neviem presne ale ako - zase. Hovorim hral som to davno, a ked to tu tak preberam, asi si to este niekedy v najblizsej dobe zopakujem :)
jj, tuhle čast jsem zvladl, pak jsem i vypnul proud a tím i autodestrukci, ale pak přide te ET a zamkne mě za jakousi mříž a zataví to nebo co :-(
Hmm, tam treba zostrelit niekde nieco, uz si presne nepamatam, tusim do nejakeho svetla strelit... sakra fakt som to uz hral davno, ale nieco trebalo zostrelit, a potom sa uvlonila cesta (teda ak si tam, kde myslim, ze si :)) ).
Je to celkem sranda :-)
navíc je k tomu i čeština tak je to pohodlnější :-)
Akorát jsem se trochu sekl skoro hned na začátku, neměl jsem sice zatím moc času nad tím bádat, ale jak mě ten ufoun zamkl u té elektrorozvodny tak nevím jak dál :-(
Tučňáku od kdy hraješ adventury?:) Aha, od té doby co jsou i Stargate...;)