Kokpit vypnut. Konečně. Otravuje mě to, že do "vrtule" jdu s použitím numerické klávesnice. A skoro nic z ovládání nejde nastavit.

Btw co mi brání nabít štíty na 200% a pak je přehodit na maintenance level? Přijde mi to jako cheat, ale hra to umožňuje...
POMOC! Mám problém s texturama při použití akcelerátoru - jakmile se nějaký pohyblivý objekt dostane před obrazovku, překrývající se textury se smažou.Zde a zde. Maže se kokpit, výstřely i ostatní objekty a hra padá. Grafiku mám ATI Radeon HD 6700, 1024 MB. Problém je u hry jak v původní verzi, tak po použití patche 2.02. Jakákoliv změna (a že jsem jich vyzkoušel) nastavení grafiky ve hře nemá na tuto chybu vliv. Měl by někdo nějakou radu? :(
THX - dnes som to nainstaloval a ide dobre, len fonty boli divne, rosypane. Ale to som asi tiez vyriesil. Skusal som totiz aj Tie Figther Conversion pre XWA, a tam fonty boli v pohode. Tak som jednoducho prekopiroval subor s fontami z TFC, prepisal stary a zda sa, ze to teraz uz zobrazuje dobre.

Ostatna grafika je fajn, 1280x1024 a ziadne problemy - aspon teda nie v prvych misiach :)
Jáááj, tenhle koment já neměl číst, hned bych to chtěl dát znova! A mam já na to čas? Nemam!!! Grrrr...
THX - sakra, moja chyba - alliance collectorku nemala, ale aj tak. Minuly rok som kupil originalku z ebay-u a ta nerobila problemy. Ale myslim, ze som niekde stahoval nejake "compatibility" .exe Sakra, teraz sa mi to uz pletie so zvyskom serie. Ale 100% som to hral na menovanych kartach a bez problemov.
Jsem si tim jisty zcela, na FX5200 jsem se s tim neco natrapil (tehdy jsme i psali na nVidii a ti nam odpovedeli, ze o tom vedi, ale nebudou se tak starou hrou zabyvat:)) a mam pocit ze pozdeji jsem to zkousel s 7600GT a taky nic. Tak ze bych tomu dal dalsi sanci s 8800GT? Collector's ale pravda nemam...
THX - si isty s tymi problemami s grafikou? Na starom kompe som mal GT6600 a hral som bez problemov, na novom kompe GTX260, tiez ziadne problemy s hranim ani grafikou. Ked sa teda bavime o tej vylepsenej "collectors" verzii pre Win95/98+