@MickTheMage (06.07.2021 21:50): Mimochodem udělal jsem pro ni profil i tady na databázi a vývoj stále jede (nová verze vydána 4 dny zpátky). :-)

Největší novinkou za tu dobu je rozhodně prolomení kódu hry a vymanění se ze software doimplementováním HW renderu. Takže teď už hra frčí hezky na grafické kartě a všechny ty nové efekty a textury už nedělají hru nehratelnou. Jinak se dál maká na nové Reimagined kampani využívající možnosti X-Wing Alliance, ale i možností modů.
@Karasman (06.07.2021 18:57): Ak si hral X-Wing Alliance s XWA Upgrade, tak asi vies co cakat po grafickej stranke. Vsetko pekne vysperkovane, mozno az trosku moc syte farby, ale hratelnstne je to stale vyborne. Jedine co som nenasiel je volny vyber jednotlivych "tour of duty" a teda treba to hrat jednu po druhej (aspon to tak vyzera). Animacie su prevzate z originalu (nijak neupravovane), misie a nova grafika vyborna.
Nastastie mam Collectors Edition a podobne problemy neriesim (ten by som ani v dosboxe nepustil) - staci mi onen WinXP patch :)
Ja nedavno chtel zkusit datadisk, ke kteremu jsem se drive nedostal a v DOSBoxu to mam vsechno takove pomale a trhane, at castavim, co natavim. Nevim...
Díky, nejsem se jistý, jestli jsem to už náhodou nezkoušel, ale každopádně až budu mít trochu času, tak TF znova nainstaluju a budu se modlit, aby to šlapalo. Ještě jednou dík.
No, mě osobně se to rozchodit nepodařilo (a to jsem zkoušel hromadu nejrůznějších patchů a věnoval tomu opravdu hodně času). Mam sice XP, ale hra mi jednou šla bez hudby, pak se škubala jak blázen, nešla akcelerace apod... No ale je to už nějakej pátek, co jsem to zkoušel, takže se třeba vynořilo nějaké nové řešení, každopádně díky za tip, určitě ještě jednou prohrábnu internetové vody a zkusim najít řešení..
Na novych masinach slape, aspon tych co maju WinXP, len si treba zohnat na prislusnych miestach "specialne" .exe pre WinXP. A potom to ide bez jedineho problemu.