Tak furt lepší než ten dementní soubojovej systém z kotorů:). Tady je akorát pitomý, že ten příběhovej obsah je vybalancovanej pro úplný lemply, takže vůbec nevyžaduje, aby se člověk naučil ovládat všechny ty ability tak, jako třeba v těžších flashpointech či operacích.:/
Som prekvapeny, hodne, hodne prekvapeny, Jedine co ma na tom serie je MMO subojovy system. Skoda, mohla to byt imho uplne samostatna hra, nie sucast onlineovky. :)
@ledman (03.11.2015 11:42): Tak je to správne. Trochu ma štvalo, keď som vďaka affection výrazne podbehol, alebo nadbehol odporúčaný level companion questu, takže som za ne buď nedostával experience, alebo som si musel volať na pomoc niekoho iného, keďže boli nad moje sily :)
@pajmič (02.11.2015 22:39): pravdu máte oba :) Konverzace s původními kompaniony nyní nejsou vázané na jejich affection/influence, ale (logičteji) na postupu Class story. Předpokládám, že u nových společníku to funguje stejně, ale tam má můj Scoundrel jiné preference (Senya), než jsou zatím v romancích dostupné :)

Affection=Influence. Zvyšovat lze dárky nebo v rozhovorech (nově získáte nějakou Influence, i když se vaše volba společníkovi nelíbí, čili se v roleplayi nemusíte omezovat). Level Influence ovlivňuje craft crit, craft efficiency (jako dřív) a efektivitu společníka v boji skrz Presence (nově).
Komentář zní pěkně. Ale asi si ještě cca rok počkám a pak se podívám na hodnocení a sám si přeberu, jestli má smysl se k tomu vracet.