Tak všichni co jsme hráli. Co myslíte. Půjde použít do letošní herní výzvy jako HC 10tka? Byl jsem upozorněn na zmíněné puzzle v popisku, ale žádné mě z průchodu hry nenapadají, co myslíte vy?
Už to jede na systémovém disku, ale štve mě to a nechtěl jsem to tam ani mít, bo není moc velký ten SSD, ale tak nějak to přežiju.
Tak toho zmrda dávám na systémový disk a jestli to nejde, tak sleduji konec na youtube a se hrou končím.
@PRIVATE MARTIN (06.05.2018 14:20): Originální jde jako prase. Já nevím v čem je problém, bo jsem to zase dal tu misi od začátku. Tak reinstall a zálohovat savy, jinak tu kurvu mrdám a dávám si to jako dohráno, že dosleduju konec hry na youtube, protože to dohrané víceméně mám a za to, že to ty prasata neuměly udělat pořádně, za to já nemůžu.
Kurvy neumí udělat hru pořádně. Předposlední mise a kdybych se posral, tak mi to vždy spadne a prostě nejde pokračovat a teď abych zjišťoval, čím to může být. Fakt mě to nasralo. Nevím, či mi hra posrala save a musím celou misi od znovu nebo jak to ti debilové vývojáři udělali, že to nejede, jak má.

Zkoušel jsem snížit grafická nastavení na minimum a nepomohlo. Režim kompatibility - nepomohlo. Tak jsem fakt zvědavý a misi od znovu nechci začínat.
Hra mě baví, ale nechápu ty střihy. Jsem někde v aréně a najednou jsem v jiné aréně a v úplně jiné době a bojuji proti bossovi. Nejdříve si myslím, že je to jen nějaká vzpomínka, ale pak v průběhu hry zjišťuji, že je to vlastně následná událost, tak jsem místy celkem zmatený.

Ale samotný gameplay je fajn a i po těch osmi letech to vypadá graficky skvěle.
FU (zajímavá zkratka :D) jsem nehrál ani jedno, ale jak tak čtu komentáře a koukám na videa, tak se slzou v oku vzpomínám na Jedi Outcast a jeho "datadisk" Jedi Academy... :)
Zatím mě to docela baví. Není to žádný masterpiece, ale jako odreagovačka dobrý. Btw jak se na scéně objevil Gorog, to jsem docela čuměl, jak zmuchlal toho Rancora :-).
Unáhlil jsem se, první dvě mise jsou na 100% i část která by jako z oka vypadla jisté prezentaci síly v jendičce tentokrát mnohonásobně epičtější - ale nic víc hra nemá, poslední souboj je trapný, zase plošinky, zase boss uskočí a vyvolá si na pomoc miniony, zase je zabíjíte stejně a to levé tlačítko+mezerník, do toho je ve hře jeden veliký boss, velcí droidi se štítem, dvoje tanky, nějaký mastňák co se vyzná v síle, nějaký mastňák co se vyzná v mečích - a všechny likvidujete stejně , tam kde v jedničce nastal zlom a vydali jse se na lov jediů tady hra končí - 4 mise - Kamino1 , asi Bespin, Loď nad kaminem, Kamino 2 - a teď trochu spoiler když se tak kasali Boba Fettem nečekal jsem že se ukáže jen na pár chvilek a nechá otevřený konec jo a ještě jsem zapoměl 2 druhy nepřátel a to maníky s elektrickou tyčí a stromtroopery na různé způsoby, snipery a létající - a mimochodem v traileru BYL Rancor.. proč jako tady není ?? Smrdí to DLCčkama