Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars Rogue Squadron II: Rogue Leader

Star Wars Rogue Leader: Rogue Squadron II

50
2 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > vesmírný simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.11.2001 NGC
Vývojáři:
Factor 5, LucasArts (sekundární)
Rogue Leader je pokračováním arkádového leteckého simulátoru Rogue Squadron 3D z roku 1998. Hráč se na střídačku zhostí role Luka Skywalkera a Wedgeho Antillese, kteří společně s letkou jiných pilotů z řad povstalců opět bojují proti Galaktickému impériu. V průběhu hry hráč zasedne do známých filmových vesmírných stíhačů s unikátními vlastnostmi (konkrétně X-wing, Y-wing, A-Wing, B-Wing, Snowspeeder, T-16 Skyhopper a Millennium Falcon) a zúčastní se útoku na Hvězdu smrti, bitvy o Hoth, bitvy u Endoru apod. Mise se skládají z úkolů typu nalezení a zničení cíle nebo obrana daného objektu a odražení nepřátelského útoku.

Hra podobně jako v prvním díle hodnotní každou misi zlatou, stříbrnou nebo bronzovou medailí podle času dokončení, počtu zničených nepřátel či přesnosti výstřelu. Tyto medaile pak odemykají nový skrytý obsah v podobě bonusových levelů nebo možnosti zaletět si za Impérium.

Hra tentokrát vyšla pouze exkluzivně na herní platformě GameCube.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.