Hmph, speeder má na Endoru co dělat, aby se přes ty lesy dostal a oni tam naserou AT-AT. Příště by se tam mohla kutálet Hvězda smrti.
Prej veteráni. My to občas hrajem po LANu a je to pr*el=) Jen je nás málo, tak kdyby se chtěl pořád někdo přidat, místa je hafo.

A klidně bych udělal i nějaký DH event=)
Byl bys čtvrtý, mohl bych ještě teoreticky splašit jednoho.

Můžeme z toho udělat něco častějšího, jako třeba u FO2. Ještě někdo by se přidal?
Bodkin: No... Není to k zahození, ale pořád je to střílečka proti několika párům bot. Na mě to působilo jako Counter Strike v hávu SW s některými skilly z Jedi Academy/Outcast. Naopak zážitek na pár hodin nabídnou vesmírné přestřelky. Ale opravdu jen na chvíli, dokud zjistíš, že je to slušný stereotyp.

A po LANu to nikdo nikdy nerozjel, což mě irituje nejvíc.
Jak moc je to single player hra? Není dobrá jen kvůli mulťáku?

Když je dnes natom steamu za pět babek.
Taky bych to po lanu rád rozjel ale mám stejný problém. o víkendu asi prolezu nějáká fóra tak jestli na to příjdu tak dám vědět, jedničku už znám totiž skoro nazpaměť :D
Když chci rozjet multiplayera po LANu, hra spadne. Máte s tím někdo zkušenosti?
Resp. sa mi zda, ze so niekde cital, ze to Lucasovci posunuli teamu Rebellion... Blby chybajuci edit prispevkov :)
Vzhladom na to, ze Free Raidcal skoncili, a hru im zobrali a nikto nevie, ci niekedy bude dokoncena, a co z materialov ostalo...by som sa na ten BF3 prilis netesil (obzvlast ked tusim nebol ani planovany pre PC)
NL:noo na to cekam taky dlouho a stejne to vypada ze utrem nos stejne jako s Kotorem III, kdyz ted delaji MMORPG tak to nevyjde driv nez za 3roky:( na PC se celkem kasle(viz SW:FU), ale ja nechci nejakou obycejnou rubacku ja chci KYLA!!:(
No, docela se bojim. na jednu stranu Free Radical Design vydali nejlepší multiplayerovou řežbu na PS2 (TimeSplitters 2), na druhou ale zas jeden z největších propadáků na PS3 (Haze). Ale je fakt, že nástupce Jedi Knightů by hernímu průmyslu (a mně) bodnul... ač Battlefront tenhle status splňuje jen částečně.
tak ty unikle zaberyz 3jky vypadaji neskutecne, hlavne bych vypichnul animaci v boji, vypada to i na solidni singl s pribehem....Prulet stihackou na Coruscantu a kolem Venatoru je az dech berouci, skoda, ze video je tak spatne ale vypada to velmi solidne, navic jestli to vyjde az ke konci roku ci dalsi rok, tak se ani neodvazuju myslet, jak bude vypadat finalni verze:)