Dobrý den, jsem tu nový člen a chtěl bych se zeptat, když jsem se díval na návod v Youtube tak tam měli svoje fotky nebo obrázky, jak se o dá nastavit. Děkuji za jakoukoliv odpověď. strycpetr
@speedevil (03.05.2020 22:19): Ahoj, vytuhávám u toho teď pravidelně každý večer :) Čeština je otřesná, tu raději zahoď do nějaký bažiny. Prvotní zkušenost s ovládáním je docela nepřehledná, ale jak na to jednou přijdeš, zjistíš, že je to vlastně logický a fajn. Ke všemu se jednoduše proklikáš.

Zatím mě to baví hodně.
Už jste si někdo dal ten SnowRunner? Měl jsem možnost to vyzkoušet, ale i když je to česky a koukal jsem na nějaký to video na youtube, je to proti MudRunneru pro mě takový nepřehledný ty úkoly a to jak se obsluhujou auta přes garáž je pro mě totální chaos, zatim smíšený pocity.
Teď přes zimu jsem se znova pustil do hraní Spintiresu, zkoušim opakovaně i ten MudRunner, ale zatim se pořád radši vracim k vyhovující v03.03.16. Částečně už jsem si ten MudRunner "vylepšil" - nainštaloval jsem češtinu, vyzkoušel několik no-fog módů a jeden jsem tam nakonec nechal, i když ta grafika mi pořád přijde hnusnější, než ve starym Spintiresu. Ovšem největší tragédie MudRunneru je kamera!!! Von to nebyl žádnej zázrak ani u starýho Spintiresu, ale ve verzi 03.03.16 aspoň funguje ten "SpintiresPlus_config.xml", kterej (krom jinejch možností nastavení) upravuje zoomování/pohled kamery do konečně použitelný podoby! S možnostma (no, spíš nemožnostma) default kamery v Mudrunneru nastávaj situace, kdy je to takřka nehratelný a místo aby si člověk hraní užíval, je tak leda nasranej :D... takže teď místo hraní ekšperimentuju s xml-souborem s nastavením kamer ve hře (něco jsem hledal na netu, ale zatim nic moc). A pokud se zadaří, dam tomu ještě šanci.
nyní na Steamu ve slevě 40%, ale jako majitel to mám s 90% slevou za 3€... kdybyste měl někdo zájem.
nové DLC The Ridge jsem včera sfoukl za dvě a půl hodiny. ten nový Scavenge mod je fajn, je to více taktické. snad se s ním vyrojí více fanouškovských map. některé změny v gameplayi mi ale moc nevoněly a dvakrát mi hra spadla.. na to, že tam byla updatována stabilita. co jsem tak četl, tak teď by autoři měli pracovat na Mudrunneru z USA, takže pokud si to někdo chtěl zahrát v kompletním packu, teď je ta správná chvíle.
@lseling (26.05.2018 22:36): díky! s MR jsem ještě neskončil, zatím jsem nehrál mapu Valley a na konci měsíce se chystá nová mapa Ridge, která by snad měla přinést nějaké ty nové herní prvky.
Nová hra? V něčem možná, třeba v názvu je slovo navíc. Jinak to vypadá jen jako novej mód do starýho Spintiresu. Takže to vlastně žádnej průser neni, protože starej Spintires jsem měl rád a když už jsem znal všechny mapy nazpaměť, zkoušel jsem desítky map i aut od kutilů. A že se zlepšila grafická stránka hry? Fakt to někdo tak vidíte?