Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Soul Calibur IV

Soulcalibur IV

95
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
29.07.2008 PS3X360
Vývojáři:
Project Soul
Čtvrtý díl Soul Calibur ságy se příběhově soustředí na jednu z nových postav, prastarého krále Algola. Děj nenavazuje na předchozí díly, nicméně některé události z nich reflektuje. Hra sice obsahuje pouze dvě zcela nové postavy (Algol a Hilde), ale přidává nové hostující postavy. Tentokrát se jedná o trojici známou ze Star Wars univerza. Ve všech verzí je dostupný The Apprentice, hlavní postava hry Star Wars: The Force Unleashed. V PS3 vydání se objevil Darth Vader a Xbox 360 má mistra Yodu. Oba však vyšli později jako DLC pro obě platformy.

Systémově SCIV navazuje na své předchůdce, avšak nabízí nový Tower of Lost Souls mód. Hráč se musí probojovat na vrchol věže a plnit speciální podmínky (třikrát ubránit soupeřův útok, vyhrát pomocí ring outu apod.) pro získání pokladů. Znovu je dostupný Character Creator umožňující vytvoření vlastního bojovníka. Zároveň se jedná o první hru ze série, která nevyšla pro arcade automaty.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.