speedevil: Od toho máš PC. Abys použil Google a gamepad si za dvě minuty rozchodil ;-)
@speedevil (07.12.2014 16:16): Uff, no ještěže v Humble balíku byla Transformed verze, bez gamepadu ani ránu. Jinak mě ze začátku zarazila obtížnost po asi dva závody, než jsem přišel jak na to. Fajn hra, dlouho jsem nic takové nehrál.
S&SASR Transformed má proti týhle S&SASR jednu změnu, která může bejt pro někoho dost podstatná - možnost nastavit si tlačítka pro ovládání klávesnicí podle sebe! Že je to u PC her běžná záležitost? Bohužel ne, hlavně když jde o předělávku původní konzolovky. U S&SASR (2010) nejen že nejdou konfigurovat ovládací klávesy, ale hra ani nedokáže načíst gamepad. To pak jednoho napadne: "Sakra, když nechtěj udělat plně funkční písí-verzi jako jiní tvůrci, proč se na to radši rovnou nevykvajznou a vydávaj odfláklou konzolovou předělávku? Přece to nedělaj jen kvůli prachům, že?"
:D
Transformed je plnohodnotný druhý díl. Měl by se sem přidat, takhle je ten komentář zavádějící.