Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2008

04.12.2007
73
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hra je čtvrtým ročníkem série simulací sjezdového lyžování Ski Challenge se specifickým online režimem. Ten se vyznačoval tím, že online závod byl přístupný pouze v termínu konání skutečného závodu světového poháru na dané trati. Ke startu do online závodu bylo potřeba zajet nejprve kvalifikační čas. V offline režimu byl k dispozici jen trénink, ale na rozdíl od minulých dvou ročníků se konečně dalo trénovat na všech tratích od začátku.

K dispozici tedy byly sjezdovky ve Val Gardeně, Bormiu, Wengenu a Kitzbühelu. Novinkou se stala trať Oreiller-Killy z francouzského střediska Val d’Isere, která nahradila švédskou sjezdovku Are z minulého ročníku.

Hra vznikla ve spolupráci s rakouskou televizí ORF, která sponzorovala i ceny pro vítěze online závodů. Hra dále rozšiřovala svou působnost, takže vznikly další verze podporované místními mediálními partnery pro Kanadu (CBC), Chorvatsko (24sata) a Slovinsko (Zurnal).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.