Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2008

73
3 hodnocení Platformy
Žánr:
online > nezařazeno *
sportovní > lyžování
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
04.12.2007 PC
Vývojáři:
Greentube
Hra je čtvrtým ročníkem série simulací sjezdového lyžování Ski Challenge se specifickým online režimem. Ten se vyznačoval tím, že online závod byl přístupný pouze v termínu konání skutečného závodu světového poháru na dané trati. Ke startu do online závodu bylo potřeba zajet nejprve kvalifikační čas. V offline režimu byl k dispozici jen trénink, ale na rozdíl od minulých dvou ročníků se konečně dalo trénovat na všech tratích od začátku.

K dispozici tedy byly sjezdovky ve Val Gardeně, Bormiu, Wengenu a Kitzbühelu. Novinkou se stala trať Oreiller-Killy z francouzského střediska Val d’Isere, která nahradila švédskou sjezdovku Are z minulého ročníku.

Hra vznikla ve spolupráci s rakouskou televizí ORF, která sponzorovala i ceny pro vítěze online závodů. Hra dále rozšiřovala svou působnost, takže vznikly další verze podporované místními mediálními partnery pro Kanadu (CBC), Chorvatsko (24sata) a Slovinsko (Zurnal).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.