Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2005: Bormio

únor 2005
50
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Druhou hrou prvního ročníku série volně šiřitelných simulací závodního lyžování Ski Challenge bylo Bormio. Tento ročník se odlišoval od těch dalších hlavně tím, že byly vydány pouze dvě tratě (Kitzbühel a Bormio) a každá vyšla jako samostatná hra.

Základním módem hry je znovu online režim, kde se registrovaní hráči snažili o zajetí co nejlepšího času. Tento mód již bohužel není přístupný. Stále si ale můžete zazávodit v tréninku a pokusit se o nejrychlejší čas na trati. Kromě nové trati přibyly i dvě varianty obtížnosti (Klasik a Začátečník), 3 typy počasí (slunečno, sníh a mráz) a pár možností nastavení.

Hra vznikla za velké mediální podpory a spolupráce rakouské televize ORF. Ta totiž přímo provozovala online žebříček, registrace probíhala na jejích webových stránkách a sponzorovala ceny pro vítěze. Podpora hry byla tedy tak výrazná, že je ORF mnohdy zaměňováno za vývojáře hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.