Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2005: Bormio

50
2 hodnocení Platformy
Žánr:
online > nezařazeno *
sportovní > lyžování
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
únor 2005 PC
Vývojáři:
Druhou hrou prvního ročníku série volně šiřitelných simulací závodního lyžování Ski Challenge bylo Bormio. Tento ročník se odlišoval od těch dalších hlavně tím, že byly vydány pouze dvě tratě (Kitzbühel a Bormio) a každá vyšla jako samostatná hra.

Základním módem hry je znovu online režim, kde se registrovaní hráči snažili o zajetí co nejlepšího času. Tento mód již bohužel není přístupný. Stále si ale můžete zazávodit v tréninku a pokusit se o nejrychlejší čas na trati. Kromě nové trati přibyly i dvě varianty obtížnosti (Klasik a Začátečník), 3 typy počasí (slunečno, sníh a mráz) a pár možností nastavení.

Hra vznikla za velké mediální podpory a spolupráce rakouské televize ORF. Ta totiž přímo provozovala online žebříček, registrace probíhala na jejích webových stránkách a sponzorovala ceny pro vítěze. Podpora hry byla tedy tak výrazná, že je ORF mnohdy zaměňováno za vývojáře hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.