Skate 3

11.05.2010

Rok po druhém dílu nám studio EA Black Box přineslo další díl série Skate. V tomto pokračování se budete snažit o propagaci vlastní značky skateboardů. Prestiž značky zvyšujete plněním úkolů a soutěží rozsetých po celém městě. Za každý splněný úkol se prodá několik prken. Když dosáhnete určité hranice prodaných prken, začnou se k vám přidávat další jezdci, které si můžete upravit a vyrazit hrát za ně.

Aktivit je ve městě velké množství. Soutěže, ve kterých jde o to nasbírat nejvíc bodu za vaše triky, focení pro časopis, kde se před kamerou snažíte udělat pěkný trik na obálku, či závod "Deathrace", ve kterém je vaším úkolem co nejrychleji sjet nebezpečný úsek a přitom nejlépe nespadnout z prkna. Jiná aktivita zase naopak padání vyžaduje a body dostáváte za to, kolik si dokážete při pádu zlomit kostí. Takových i jiných druhů úkolu je město plné – plnit je ale nemusíte, nic vám nebrání si jen projíždět město a zkoušet triky.

[přesunuto z komentářů]

Pohodová, velmi zábavná hra.

Pro: Obrovské množství triků, velké možnosti úpravy postavy, dobře zpracovaný svět

Proti: Hodně bugů, soundtrack