Singles: Flirt Up Your Life

11.02.2004

Sociální simulátor, který pracuje na podobném principu jako The Sims, nebo The Sims 2. I zde se staráte o své herní postavy, snažíte se zajistit jejich potřeby (hygiena, hlad, žízeň...). Hráč začíná hru výběrem dvou singl postav, která následně umístí do jednoho bytu – hlavní devízou je tedy sociální interakce. Na rozdíl od výše zmíněných předchůdců hra Singles: Flirt up your Life umožní hráči nahlédnout do intimních chvil svých postav, ba dokonce máte možnost svou postavičku šmírovat či pobízet k sexuálním hrátkám. Hra se tedy zaměřuje na rozvíjení partnerského a společenského života postaviček, takže hráči s voyerskými sklony si jistě příjdou na své.

Sakra, mám v tom popisku chyby, omlouvám se, budu editovat. A to jsem psala ve wordu :-(

Popis shrnuje vše podstatné, já jen doplním, že je možné rozvíjet i homosexuální tendence spolubydlících (jak gay, tak lesbické), obecně ale ono sbližování postav trvá dlouho a hra začne rychle nudit.