Dang, tak to jsem zmrvil xD Takhle to dopadá, když hraju hru bez návodu. To chce replay, komentář až pak :D
Mě to teda ke konci spíš štvalo. Začátek byl fajn, ale takové ty videoherní omezení, jakože se vám videa synchronizují spolu s postupem hrou, mi přišly hloupé a závěrečnou čtvrthodinku jsem měl chuť dát alt+f4 a přečíst si ten konec, protože ten monolog byl úděsný.

Přesto docela fajn. Sice jsem nepochopil, proč tam jako hráč musím zakládat svůj profil, když s tím ta hra pak vůbec nepracuje.

Zatím prvenství v tomto creepy/glitch žánru má stále Doki Doki. Uvidíme jak si povede dvojka.
vcera v noci druhe komplet playthrough Simulacry ... to je fakt dobra hra, zasluhuje imho vetsi pozornost ..
tak jsem si rozjel druhe playthrough a je tam option new game+ a znamena to, ze se to jakoby nevypisuje ty zpravy od jinych lidi se zpozdenim jak pisou ale hned, to znamena ze druhe a dalsi playthrough se da urcite udelat neco mezi 60-90ti minutami .. to prvni playthrough mi trvalo imho tak cca 4-5 hodin
Zatím nejlepší "Lost phone mystery" co jsem hrál, narativ skvělý, jen ty lekačky teda moc nemusím. Bacha na to, že pokud budete hrát se sluchátkami (jak autoři doporučují) budete se čas od času nervózně rozhlížet po pokoji :D