Mno, tak hodnoceni to ziskava celkem dobre. I nejaka ta devitka ci osmicka se tam obcas blyskne. A u tech horsich mi nektere vytky prijdou bezpredmetne protoze mi nevadi. (backtracking, vedlejsi repeat fetech/kill ukoly a ze to nema fast travel) Udajne je lepsi hrat prvni Original mode a az pak Refrain mode, pac v nem jsou dve postavy navic co nejak (nevim jak) vyspojluji pribeh behem prvnich dvou hodin hrani. (je to i v profilu hry) otazka je jestli to bude mit smysl hrat 2x.
Jinak krabicka je opravdu nadherna, steelbook co jsem jeste nevidel, hra se do nej zasouva z boku, tudiz ma clovek i original,,modrou krabicku,,. Az je mi to lito rozbalit :)

PS4 - 60 fps, nema podporu PS4 PRO
Switch - 30 fps
XONE - 60 fps, nema podporu XOXU.
PC- 60 fps.

PS: dle videii z toho na me dycha takova klasicka jrpg klisoidni zastaralost, coz je mozna v dnesni dobe dobre. Rozhodne necekam AAA titul, na prvni pohled je videt ze pujde spsi o takovy zlaty stred s nadechem budgetu.
Na krabicce je varovani ze tam je sex. To jsou divocaci ti japonci, hahaha
@Solidor (03.06.2018 14:02): Před lety určitě ne, dnes je trh paradoxně saturován a těch portů a jRPG je prostě hrozně moc a člověk si vybere to, co se něčím odlišuje - obvykle kvalitou značky, studia, nebo nějakým prvkem :)). Podobně i u cRPG, dlouhé roky žádné pořádné izometrické rpg a pak najednou Divinity, Wasteland 2, Pillars, Tyranny, Torment...
@Solidor (03.06.2018 12:31): Dle traileru to působí jako "jRPG no. 1256" s nudným názvem, tento problém provází ale i většinu VN a anime. Takže i kdyby bylo obsahově sebelepší, také bych to nevyzkoušel.
Já tak nějak nevím, co mám čekat. Většina jrpg využívajících v soubojích hudbu se mi líbila, ale zase z trailerů mě to moc neoslnilo.
Cena remasteru je trosku divoka, ale samozrejme si to utect nenecham. Souboje mi prijdou pomalejsi a prehlednejsi nez ma Tales of, spis mi pripominaji soubojak Star Oceanu. A rad si zase po letech zahraju neco od Media Vision. Wild Arms byli super (az na 4 dil )