Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2

Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 Record Breaker

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
strategie > tahová strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
28.02.2012 DS
05.05.2015 3DS
Vývojáři:
Career Soft, Atlus (3DS verze)
Nepřímé pokračování Shin Megami Tensei: Devil Survivor nám představuje nového hrdinu a jeho přátele čelící invazi démonů. Vše začíná, když dostanou na své mobilní telefony zprávu z webové stránky Nicaea, která je varuje o blížící se smrti. Na přiloženém videu sledují svůj skon při nehodě v metru. K nehodě opravdu dojde, ale díky nainstalované aplikaci přežijí. S její pomocí totiž dokážou přivolat na svou stranu démony. Nedlouho poté se jich zmocní organizace zvaná JP's. Ta je žádá o pomoc v boji proti podivným bytostem z vesmíru, Septentrionům.

Hra výrazně vychází ze svého předchůdce, takže se opět jedná o SRPG na "šachovnicovém" poli s týmy složenými z hlavních postav a jejich démonů. Znovu lze démony získávat nákupem z aukce či jejich vzájemným fúzováním. Vrací se i větvený příběh vyvíjející se podle rozhodnutí hráče.

Record Breaker je rozšířený remaster vydaný pro 3DS. Kromě kompletního dabingu a lepší grafiky, nabízí hlavně nový příběhový arch navazující na původní hru, ač je možné jej začít hrát i bez dokončení základní hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.