Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Shin Megami Tensei: Devil Survivor

Shin Megami Tensei: Devil Survivor Overclocked

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
strategie > tahová strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
23.06.2009 DS
23.08.2011 3DS
Vývojáři:
Career Soft
Další z přírůstků do série Shin Megami Tensei je tahovou strategií odehrávající se na klasickém čtvercovém poli. Typické pro sérii je i rekrutování démonů a jejich fúzování k vytvoření silnějších démonů. Každá z hlavních postav utváří skupinku s dvojicí démonů a, pokud se na herním poli střetnout s nepřáteli, společně bojují proti trojicím nepřátel. Samotné boje probíhají také tahově ve first person módu, kde na sebe obě strany postupně sesílají kouzla a využívají speciální schopnosti. Démoni se tentokrát získávají nákupem v aukcích, kde hráč sází proti jiným, fiktivním, lidem.

Příběh se odehrává v Tokiu, které je po nečekaném útoku démonů uzavřeno a uvěznění lidé se musí o své přežití postarat sami. Ještě před počátkem invaze dostává protagonista, a jeho dva přátelé, od svého bratrance přenosné zařízení zvané COMP. Náhodou objeví, že s jeho pomocí můžou přivolávat démony a přinutit je k boji. Děj hry se větví do několika různých cest a konců podle rozhodnutí hráče, který má sedm dní na útěk z Tokia. Rozhodnutí ale ovlivní i kdo bude hlavní postavu na cestě doprovázet a jejich případné přežití.

Verze pro 3DS s podtitulem Overclocked je rozšířeným remasterem původní hry. Krom vylepšeného vzhledu je největší novinkou rozšíření tří z původních konců o osmý den. Naprostá většina dialogů je nově také nadabována.

Hra se dočkala nepřímého pokračování Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.