Vzhledem k těžké situaci na Ukrajině se studio Frogwares rozhodlo nevytvářet úplně novou hru, ale pustit se do remaku nepříliš úspěšné hry Sherlock Holmes: The Awakened ze série Sherlocka Holmese. Snad se jim tento remake podaří a pomůže studiu přežít tuto děsivou dobu. Brzo bude k projektu spuštěn i kickstarter.
Tak toto je opravdu hodně zlé, pohled z 3. osoby nepoužitelný, nudné dialogy, absolutně nudné a neintuitivní řešení "hádanek", opravdu nic zajímavého, proč tu hru hrát. Jedinou malou záchranou by mohl být nějaký rozjezd děje později, ale v ten ani nedoufám, byť jako fanoušek Lovecrafta to míním dohrát, pokud to půjde.
@Ebb (29.12.2011 15:48):
No nevím jestli jsou to Francouzi. Měl jsem dojem, že jsou někde z Ruska, a tak jsem pohledal na netu.
Wiki:
Frogwares is an independent video game development studio, with branches in France, Ukraine, and Ireland.
Na oficiálních stránkách se píše:
Come visit Frogwares Games
In Ukraine - Chernomorska 1 Kiev, Ukraine
In Ireland - 22 Northumberland Road, Ballsbridge, Dublin 4, Ireland
O fyzicky existující francouzské pobočce tedy t.č. ani slovo.
Súhlasím, to som sa dozvedel až neskôr že Frogwares sú francúzi -- i keď to mi mohlo dojsť z toho názvu... to som napísal len ako zaujímavosť, všetci predsa vedia, že aj francúzi vedia robiť dobré hry, akurát že som ešte žiadnu takú nehral :)
Rozumiem ale to že ti hra nesadla podľa mňa fakt nemá nič s tým, že ju robili francúzi :) Aj keď je samozrejme možné, že angličania by ju urobili lepšie ale to je všetko len teória.
Tak určite, ale vieme o národnej "nevraživosti" medzi angličanmi a francúzmi, zrejme najrozhádenejšími národmi v Európe.
A prečo by nemohla? Kvalita hry sa neodvíja od národnosti štúdia a fanúšikovia danej témy môžu byť aj v iných krajinách.
Nebyl by nějaký názor od těch, kteří The Awakened hráli? Četl jsem z většiny jen chválu, a dle námětu to vypadá zajímavě.