Byl jsem připravený na stereotyp, ale na tu zabugovanost fakt ne. Snad to byla jen nějaká anomálie která se nebude opakovat... a pravda, že A.I taky nic moc.
No tak teda upřímně nic moc. Je to docela chudé, časem repetetivní, NPC jsou tupá jak polena a starání se o Lily jde někdy na nervy. Ale úplná bída to taky není a těch pár eur moc nelituju. Čekal jsem ale něco mnohem lepšího. Úspěch Trine se určitě nekoná a Frozenbyte s tímhle díru do světa neudělají.
@BINGMAN (15.05.2016 14:15): Frozenbyte som mal veľmi rád a Trine 1 a 2 patria k mojím obľúbeným hrám, ale to čo spravili s trojkou im neodpustím. Beriem, že na to nemali dosť financií, no po vydaní a ospravedlňovaní sa za brutálne useknutú a nedokončenú hru krátko na to prišli práve s novým Shadwen, ktorý už bol určite vo vývoji, keď mali Trine 3 v early access.
Tak na tohle se docela těším. Konečně moje snažení, kdy se pokouším nikoho nezabít, bude snad odměněno. Jen mě překvapuje, jak brzy hra vychází. Po těch finančních potížích, které Frozenbyte měly a kvůli kterým nebyl Trine 3 pořádně dokončen. Snad to na téhle hře nepůjde poznat.