Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Shadow Dancer

84
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
listopad 1989 Arcade
1991 SegaMSAtSTAmigaSpectrumC64AmstCPC
Vývojáři:
Sega, Images Software (Amiga verze, AtST verze, C64 verze, AmstCPC verze, Spectrum verze), U.S. Gold (C64 verze), Sanritsu Denki (SegaMS verze)
Shadow Dancer je akční plošinovka patřící do herní série Shinobi, která se původně objevila pouze na herních automatech v roce 1989. Následně však byla vydána pro celou řadu domácích konzolí.

Teroristická organizace terorizuje poklidné město a v jeho ulicích rozmisťuje časované bomby. Bezejmenný ninja vybavený mečem a nekonečným množstvím šurikenů se ji vydává zničit. Společníka na jeho cestě za spravedlností mu dělá bílý vlčák, který může být použit k odlákání pozornosti jinak ostražitých nepřátel.

Hra obsahuje čtyři rozlehlé úrovně, které jsou rozděleny do několika menších částí. Na konci poslední vždy následuje souboj s bossem. Jednotlivé úrovně od sebe oddělují bonusová kola, v kterých je možné získat extra životy navíc.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.