Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

nejlepší? že je to klon TR a středověku. to tady ještě chybělo. i když na obranu prakticky mužeš sebrat cokoli i kus větve, v inventáři uneseš jen ty tři základní. ta kombinace i systém se mi taky líbí. škoda, že na začátku příběhu nebyl výběr z postav, hrál bych za ženskou a k tý pistoli raději dostal teleskop, než nějakej teplej meč.
s P4 2,1GHz 512MB hratelný celkem plynule na střední detaily 800x600. bullet time nastává až ve chvíli, kdy se objeví několik kostlivcu najednou!
Aké sú ten druhý koniec hry? Ja som mal taký že som zabil toho démona a ten zlý anjel - anjel viery zmizol a ostali iba traja. A že som sa prebudil vo vlaku.
Popkec: No, na easy to budeš mít strašně jednoduché, ale jestli chceš, tak ti v tom nic nebrání. Jinak si šetři náboje na bossy. Já nikdy nestřílel během mise. Trochu samozřejmě jo, ale nikdy jsem neměl na konci úrovně jen pár nábojů. Tam, kde jsi se dostal, tak asi vím, přesně co myslíš. To bylo totál easy. Počkej, budou horší bossové. Nehrál jsi to náhodou na nejtěžší obtížnost? Já to totiž na nejlehčí bez loadu prošel na jeden tah. Nemyslím, že na střední by to mělo být tak moc složité.

Fg: Jo, to se mi taky stává a sere mě to. Dokonalosti se dočkáš, až za 30 let tak :-D
hru sem prosel taky bez problemu, jen sem se nechutne sekli v jedne jeskyni s premystenim nejakeho kameneho kvadru, porad to neslo myslim presnout a ja nemohl kamsi vyskocit, a pritom to byla jakasi prkotina, ja dycky premyslim moc slozite a ve vsech hrach to vetsinou chce trivialnejsi reseni.....njn clovek si rika ze se da udelat takove veci jako v realite ale pak si uvedomite ze je to proste obycejna hra a spoustu veci tady proste neudelate, az todle dotlaci nekde k dokonalosti bude to boba..... ale to u zadne hry zatim nebylo, takze cekam... :D
Já vím že jsem šel do nějákýho hradu nebo kláštera nebo něco takovýho a byli tam na mě 3 obludy a nevěděl jsem vůbec jak je zabít, bouchačkou jsem sejmul jednoho a pak nebyli náboje tak jsem se s ním nějak snažil bojovat a pak jsem se na to vysral, ale teď to chci konečně dohrát

Předpokládám že jsem hrál na střední obtížnost, takže si to radši teď dám na easy, člověk nikdy neví :D
Já už nevím sakra na jakou obtížnost jsem to hrál :-(
Ale asi na easy a těžké to pro mě nebylo :-) Už si holt člověk nepamatuje, já si vždy projíždím každou hru na jinou obtížnost - na tu kterou jsem zvyklý u té dané hry :-)
Jenom nějaké vyjímky, kdy jsem jel jednu hru na všechny obtížnosti.

Ale jo hlášky jsou docela fajné. Možná trochu ten dabing ( hlas/přízvuk ) mi k tomu týpkovi neseděl, ale pak jsem si zvykl.

Ale adventuření jsem tu fakt nikde neviděl no. Možná místy, ale to je pak adventura dost akčních her.
Já to dohrál bez sebemenších problému ... myslím si teda, už je to dlouho, co jsem ji hrál :-D
Už se těším až si to o prázdninách zahraju, pamatuju si že jsem skončil po pár misích protože to bylo nějak moc těžký xD
Tak tahle hra docela přesně vystihuje žánr "akční adventura", i když primárně bych teda uvedl žánr 3rd person akce

Hlášky hlavního hrdiny jsou nezapomenutelné: "Jsem snad nějáký trouba s kloboukem a bičem či co?" :D
Dines: No, ono by se dalo i souhlasit a dobře jsi to napsal, ale jak se dívám v žánru je adventura a ty taky píšeš, že je to adventura. Podle mě je blbost, že je tohle adventura. Poměr adventuření a akce je tu asi 1:100.