Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Seven Kingdoms II: The Fryhtan Wars

31.07.1999
59
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Seven Kingdoms II: The Fryhtan Wars jsou pokračováním svérázné fantasy realtimovky Seven Kingdoms od Trevora Chana, respektive Enlightu. Hra se odehrává ve zpola fiktivním starověku a to za přítomnosti dvanácti lidských říší (mj. Řekové, Vikingové, Keltové), zápolících se sedmi rasami zemských kolonizátorů, tzv. Fryhtanů.

Seven Kingdoms II kladou neobyčejný důraz na morálku vašich měšťanů i vojenských složek. Podobně propracovaný je též systém skutečných hrdinů, tu a tam se zastavujících ve vašich hostincích.

Hra podporuje kampaň za všech 19 přítomných ras/národů a skirmish v singleplayeru i multiplayeru.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Ať je předchůdce, resp. následovník jakkoli průměrný, Seven Kingdoms II: The Fryhtan Wars jsou podle mého názoru výborná hra a pořád jediná fantasy RTS, která mě opravdu dlouhodobě držela (v řádech několika desítek hodin). V zásadě za to mohla hlavně brilantní "sociální rovina" hry (systém vojevůdců, pěšáků, jezdectva, v nálevně rekrutovatelných hrdinů a náhodných dobrodruhů atd atd), která zdárně ukojila mé šlechtitelské choutky, aniž bych musel klesnout k něčemu tak zženštilému, jako je Black & White nebo The Sims. :-) Holt pojmenujte třeba prase a uvidíte, že bude těžší ho potom zabít - se jmény i těch nejzelenějších zelenáčů to tady funguje víceméně na stejném principu.

Dobrá je ve hře i politika. Thumbs up... berte, kdo můžete. Diablisté nechť hrají za buranskou rasu Fryhtanů.

Škoda jen, že originálky (bundle) z GameStaru byly vždycky tak hrozitánsky ošklivý.
+4