Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Seraph

55
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.09.2016 PC
01.11.2016 PS4
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.seraph-game.com
Seraph je anděl v lidském těle, které je po několik desítek let uvězněné lidmi. Když v zařízení postaveném pro její věznění propukne invaze démonů, získává příležitost utéct. Vše nasvědčuje tomu, že Seraph je za invazi zodpovědná, přestože si to sama nepamatuje. Musí zlikvidovat všechny démony, kteří se dostali na Zemi, aby získala zpět svou sílu a mohla opustit svou hostitelku.

Jedná se o plošinovku, ve které hlavní postava, Seraph, v boji uplatňuje "Gun-Fu" – Používání střelných zbraní během akrobatických kousků pro udržení se z dosahu démonů. Seraph se stará o míření automaticky, hráčovou starostí je tak především vyhýbání se nepřátelům a jejich projektilům. Základní zbraní jsou dvě pistole s neomezenými náboji. Seraph může mít také sekundární zbraň, pokud ji a náboje do ní najde v úrovni. Její zbraňový arzenál doplňují ještě zázraky, tedy útočná i posilující kouzla. Rozvržení jednotlivých úrovní je náhodně generované. Úkolem bývá najít a zabít hlavního démona úrovně nebo zničit všechny přítomné brány ze světa démonů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.