Zapomeňte na původní Section 8, to už skoro nikdo nehraje. Naopak nové Prejudice je pecka, za ty peníze to je must have titul. Mám nahráno 15 hodin a pořád je to zábavné, stále je co odemykat a levelovat.
Dneska jsem to pořídil, dostanu se k tomu až večer. Manuál je v angličtině, francouzštině a němčině.
matador: Je to alespon v anglictine? A co servery? Jsou jeste nejake funkcni kdyz nedavno vyslo Prejudice?
Dnes na Steamu pokračování Prejudice, docela se těším. Za 15$ to je rozumné.
Nexus Hub: "Hra Section 8 je hustá,plná skriptovacích efektů a dobře vymodelovaného prostředí,jak už psal kolega nademnou."

Tos doufám nemyslel mě :D Já si to nemyslím. Hustý je tam akorát nebe, použitá paleta barev, no a taky seskok z orbitu na bojiště, ostatní věci už rozhodně ne.

Baráky jsou totožný s těma v multiplayeru po stránce vzhledu a de facto i rozmístění jejich prvků - v Timegate si nedali ani tu práci, jako si třeba dali tvůrci Frontlines: Fuel of War, aby mapy v singlu nějak ozvláštnili a aspoň trochu odlišili od těch multiplayerových. Prostředí je hezké napohled ale modelované je pořád stejně po celou hru až do titulků. Nevím co myslíš skriptovanýma efektama, ale to, že když vstoupíš na herní ploše do určitého bodu a odněkud začnou vybíhat nepřátelé (v případě Section 8 popolétávat jak slepice, díky jetpackům) je dneska dost běžný. Nwm. no asi jsi toho ještě moc nehrál, že tomuhle můžeš dát 95%.
By mě zajímalo, jak moc důkladně hráli páni recenzenti multiplayer, jde přeci zejména o multiplayerovou hru. Mě přijde, že to všichni hodnotí jako čistě singl s bonusem mulťáku (něco jako nový Riddick)... Vždyť beta byla celkem výborná (rozhodně lepší jak nezáživný průměr >5/10).
To je dost mozny, ale stejne to vyzkousim. Nehledam zadnou inovativni FPSku, ale neco obycejne zabavneho. Novej Wolf je hroznej, tak uvidime co tohle.:)