Seal of Evil

01.11.2004

Seal of Evil je prequelem ke hře Prince of Qin a odehrává se v době konce vlády čínské dynastie Zhou, tedy zhruba 476-206 před naším letopočtem. Hlavní hrdinkou je Lan Wei, mladá a krásná mistryně bojových umění. Po smrti svého otce se se svým přítelem vydává hledat pět speciálních kamenných úlomků, které jsou zbytkem desky, obsahující uvězněnou duši démona.

Stejně jako v Prince of Qin i zde potká Lan Wei na svých cestách spousty NPC, z nichž byly některé navrženy podle reálných předloh. Stejně tak zde najdeme systém pěti elementů (kov, dřevo, voda, země, oheň), ovlivňující statistiky postav, předmětů a další věci v herním světě.

Styl hry je velice podobný např. Diablu, pouze s tím rozdílem, že neovládáte jednu postavu, ale hned několik. Od začátku jsou dvě a časem se k vám přidají ještě další tři. Rovněž možnost hru kdykoliv zapauzovat a rozdělit příkazy není v podobných akčních RPG moc obvyklá.