Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Tak jsem si to chtěl zahrát, ale bohužel to už moc nefunguje... Napřed mě Windows 10 upozorní, že mi hra pravděpodobně zničí počítač, ale i když to risknu, tak to vždycky spadne když mám poslední náboj :( Ach jo, já se tak těšil na příběh :(
... idiot? To jsem na plný úvazek.

Já doufal, že se alespoň někdo zastydí.
Caleos: Rád bych řekl, že je dobré mít tě zpět, ale lhal bych.

ugra: Drogy! Samozřejmně. Na to jsem vůbec nepomyslel :)
Bodkin: Potřebuješ k tomu minimálně 1 gramový brko, pak tě to bude bavit neskutečně.
Potřeboval bych poradit. Co potřebuju k tomu, abych chtěl něco takového hrát? Malé péro? Blbého šéfa co se po mě vozí? Respekt, který ignorují i toulaví psi? Intelekt vedle kterého je say druhý Ajnštajn?

Povězte, rád bych to prohlédl.
Thellwin: Ale bezkonkurenčně nejlepší dialogy má World of Magics and Heroes, to určitě zkus :). Kdybych nemusel jít dělat protokoly tak bych si to taky zahrál, jenže to je na dlouho :) (člověk musí čekat na doplnění životu a tři místa jsou buglý a nevím pořesně který :-D. ale nebudu ti kazit zážitek, to prostě k té hře patří :))
Já jenom prvních pár vět, pak jsem pochopil, že tak komplexní a zamotaný příběh bych chtejně nepochopil :)
Thellwin: Já náhodou všechny ty texty četl :). Přece se nepřipravím o takovej epickej příběh... hm začínám na to mít chuť, asi si to jdu stáhnout :)

"Hrou vás provází skvělý příběh" není nad to když si to sám autor pochválí.

edit: To bylo ale debilní :-D. Moje první dohraná hra v roce 2011 :)
Zatím nej hra je od nich je Diktátor, divím se že tu ještě není. No nic asi ho přidám
Ještě mám ve schvalování jednu pecku od Mystery studia, Sim Village. Ta je sice dost nezábavná, ale jinak dobrá. Dostane tak max 40 procent, ještě ji musím dohrát.
A sakra to je ale pecka! Všichni povinně zkusit, tohle je snad ještě horší než womko
Jsem se málem vochcal =D Prý na stránce autora, cituji: "Akční hra z prostředí Britských speciálních jednotek SAS (Special Air Service) jedné z nejlepších protiteroristických jednotek. !!Hrou vás provází skvělý příběh!!" =D

Caelos: Vůči ty poslední větě, je to pravda? =D

Edit: Docela se bojim, že ten příběh je fakt super =D