Sacred Plus

22.10.2004

freeware
rozšíření

Sacred Plus je rozšiřující balíček obohacující původní hru o dva nové regiony, šest nových sad brnění (pro každou postavu jednu), patnáct nových druhů zbraní, dva nové bloky úkolů včetně spousty úkolů vedlejších a pět nových druhů nepřátel s jedním zbrusu novým hlavním bossem. Dále toto rozšíření obsahuje také všechny dříve vydané patche a updaty a vylepšení doznal i multiplayer.

Nové lokace se nacházejí v místech, kde se dříve rozprostíraly hluboké lesy, nebo jiná neproniknutelná území. Tyto části jsou nyní zpřístupněny, vyplněny monstry a obdařeny možností plnit zde dva nové bloky úkolů. V první lokaci budete mít co do činění s ledovými Elfy a ledovými Draky, které je opravdu těžké porazit, a v lokaci číslo dvě potkáte monstra podobná medusám.

Sacred Plus je distribuován jednak přes internet pro majitele původní verze zdarma, ale také v kamenných a internetových obchodech ve speciální edici spolu s původní hrou.

Sacred + jsem si zahrál až jako Sacred gold (obsahující sacred plus a datadisk underworld).
Při srovnání s původní hrou odkaz, je jasně vidět že je celé prostředí vychytanější, hlavně nové lokace jsou lepší, než původní neprostupné hory a lesy.

Hra se dočkala docela solidního množství přídavků, bohužel však nenastalo vylepšení jednotlivých nedostatků. A hra je pro mě stále nedostatečná v atmosféře, příběhovém vývoji, celkové zábavnosti.

Do nových lokací jsem jen nahlédl, jelikož hlavní linie s nimi nepočítá, nepočítal jsem ani já a rychle vypadl.

Můj cíl by jednoduchý, prostě si jen vycvičit novou, datadiskovou démonku a pak se zní vrhnout na tažení podsvětím.

Vylepšení původní hry, opravy chyb.....to je všechno pěkné, ale žádná zásadnější změna v zábavnosti, se nechystá.
60%

Pro: Vylepšení a opravy hry.

Proti: Je to stále to samé a nezlepší se to.....