Facepunch přidali do hry za poslední rok spoustu věcí. Nové monumenty, mechaniky a především Hardcore mód. V něm nemáte k dispozici například mapu a psané zprávy si přečtou pouze hráči v okruhu 100 metrů. Konečně mě opět baví hrát, zejména bez dětí, kteří neustále vyzvracívají do chatu pozice vašich bází, kdo je kde zabil a podobně. Teď je teprve na scéně pořádný Rust.
@Dearen (24.03.2020 14:01): Bohužel, je to jen a jen tvá zodpovědnost, chránit si účet a neodevzdat jej do rukou hackerům. Můžeš napsat na Steam Support, ale oni obvykle ban na hru neodstraňují. Obykle je jediným řešením založení nového účtu a nákup her od nuly. Doporučuji nastavit Steam Guard propojený s mobilem.
Dobrý den, mám dotaz.
Někdo mi hacknul účet a dostal ban na Rustu, hru proto teď nemůžu a akceptuji to. Zajímá mě jestli když si ji koupím znovu, tak dostanu automaticky ban. Dost se toho bojím a raději se nejdřív poradím
Teď jsem to hrál a jako, má to zajímavý systém craftění ten svět vypadá zajímavě ale wtf ta grafika? To vypadá všechno tak oslizle i to divně zní... no nic pro mě. Mají problém prostě udělat normální grafiku realisticku