Cau. Potřebuji prosím pomoct, zaplatil jsem si hru RCT 3 přes jrc a nainstaloval přes steam, jenže když jsi chci spustit, tak slyším zvuky ale nevidím vubec obra,z jen chvilkama myš. Nevím vubec co mám dělat.
Díky za pomoc :)
Jelikož se vydání Planet Coasteru kvapem blíží, tak jsem musel začít hrát RCT 3 , abych se připravil na 3D hraní v zábavném parku :D

Opět rozjíždím kampaně, včetně obou datáčů a mám co dělat :)
Trailer povedenej a zatím to vypadá "normálně", což je dobře :-). Snad tam půjde hrát i klasickej singl bez všemožných online featur. A taky doufám že to nebude moc osekaný a zbytek přijde až s DLC jako třeba u nejnovějších The Sims. Ta hra k tomu totiž dost vybízí...
ahoj chci se zeptat na uplnou blbost ale nemuzu na to prijit :D kde si tam koupim nebo najmu nejaky pracovniky jako uklizece a udrzbare :D dik
@pettmergll (19.10.2013 09:48): To ses hodnej, zes to nakonec zkusil.:0) "Cervenej obdelnik" znamena, ze danej pozemek vedle parku koupit nejde, musis hledat modrej. Pokud na mape zadnej nenajdes, tak v dany misi uzemi rozsirit nemuzes.
Teď si nejsem 100% jist, ale v RCT 1 a 2 šel rozšířit pozemek, že sis prostě kupoval jednotlivá políčka za plotem tvého parku. Dělalo se to přes hlavní vchod ;) Možná to tak půjde i v RCT3, ale fakt nevím.
@pettmergll (13.10.2013 02:53): Ok, tak jeste jednou a polopaticky. Klikni na vchod do parku (prekvapive brana, kterou navstevnici vstupuji do parku), vyskoci ti menu. V nem si najdi polozku "buy land for a park" (a nerikej mi, ze tam neni tato moznost, protoze to hrajes v cestine nebo nejakym jinym jazyce...), na kterou kliknes. Voila.
Zdravim mam dotaz, hraji RCT 3 + Soaked a Wild a jak je ta mapa, tam kde mužu stavět, tak to mam zaplněný a už nemužu stavět, jak odemknu větší prostor? nebo to nejde a prostě mam začít od znova? :OO
@Abel (29.08.2013 16:47): Díky, Asi jsem zvrácený no :-) si pamatuju, že třeba v jedničce po úspěšné misi, jsem často upravil dráhu tak, aby byla nehoda :-) Ale tady to postrádá to kouzlo :-)
Ross: teda já vím, že detaily dělají hru hrou, ale fascinuje mě tvoje akcentace věcí typu provázek (na prvním místě v negativech) nebo ohňostroj :-)