Banshee
40 % , Proc takove hodnocení ? :O .Nehodnotil si to snad podle barvy? :D
@leebigh (11.05.2012 21:37): Taky moc dík. Chtěl jsem původně natáčet Minecraft, ale s Frapsem mi nefunguje. Tak jsem přešel na akci:-) Jinak budu ještě dělat letsplaye retro her, nintendo a tak.
@Caelos (11.05.2012 21:21): Tvoje komentování mi silně připomíná Vydrův dabing v Pulp Fiction (jinýmy slovy like). Like a odběr, chce to víc českých LPíčkářů. Kor když někteří z těch nejslavnějších jsou vyloženě nudní. ^_^

EDIT: Kdybych ale mohl ale přece jenom jeden malej tip - hlasitost nahraného komentáře v editoru poněkud snížit, nebo oddálit samotnej mikrofon (pokud možno). Je to přece jenom špetku moc hlasitý.
Private Martin: Tak Avatar je Pocahontas křížená se Šmouly, celé zabalené ve sci-fi...
T.L.Blade: Teraz ma nenapadá nikto kto by ich vykrádal, ale je to dosť možné.
Ako tak vidím, tak tú nešťastnú pasáž asi prekopem.
Jak moc má smysl dohrát to znova na vyšší obtížnost a hrát stealth? Zkoušel jste to někdo?
Tak jsem to dohrál podruhé a překvapila mě i AI. Když nepřítele trefíte do těch vzduchových lahví, tak ostatní ví, že exploduje a rychle se snaží utéct. Zato jsem měl trošičku zase problém s tím ovládáním, že si někdy postava šla trochu jinam, než jsem chtěl, ale to jenom minimálně a je to takový detail.
Lehkost taky nepovažuju za zápor. Spíše když je hra strašně nerozumně těžká - to už není dobré. A když je pro někoho hra lehká, tak stačí dát jenom nejtěžší obtížnost. Ale na tu jsem to nehrál. Možná to pak někdy zkusím.
Já tu hru mám strašně rád. Dá se hrát několika způsoby. Třeba úplně na začátku jsem cítil atmosféru monstrózní bitvy, i přesto, že jsem byl sám.

Lehkost není zápor, ale člověk zase nemusí používat spoustu věcí, jako hologram, stacionární kulomet apod. Prostě nemusí, protože na vše stačí puška. Kdybych věděl, že mně na dvě rány zabijou, tak bych to samozřejmě musel používat. Ale co to jde, snažím se nepřátele likvidovat ručně. Šetří to náboje a člověk si připadá, jako správný rambo. Zezadu jde zabít každý.
Díky. Jsem rád, že se Vám můj komentář líbí.

Já sem prošel celou hru na všechny stupně obtížnosti a můžu říct, že každá mise se dá vařešit buď klasickou akcí nebo stealth. Je jen na hráči jaký způsob si zvolí. Některé mise jsou nadesignované tak, že je se stealthem projdete celé pouze s několika málo výstřely a v některých se stealth nic moc nezmůžete.

Mě hra krátká a lehká přišla, ve srovnání s jinými hrami stejného žánru, který sem hrál. Třeba takový Aliens versus Predator Gold přišel mnohem těžší. Jinak to, že je hra lehká nepovažuju za zápor. Spíš bych řekl, že je to klad, protože u málo her co znám může člověk jen tak začít hrát a vykostit řádku nepřátel, bez toho, aniž by musel nějak složitě přemýšlet. Tím však nechci říct, že se u Rogue Trooper nemusí myslet. Naopak, myslet se musí, jak sem již psal.
Jo no, jsem se celou hrou proheadshotoval, ale vůbec nevím na jakou obtížnost jsem to jel. Každopádně jsem dával všechno a projížděl jsem jako nůž máslem. Ale nemůžu říct, jako všichni, že je to hodně lehká hra, protože znám spoustu jiných lehčích, ale i spoustu těžších.
Malignus má celkem dobrý komentář. S dost věcma souhlasím, i když ne se vším. Já moc stealth nezažil, jsem všechny kosil. Nebo už jsem tak přehraný, že si nepamatuju? Ale s tím odstřelovačem mě to taky bavilo. Pak si to dám taky asi podruhé, ale ne teď, když jsem to dojel před nějakým tím dnem. Jak furt hraju se mi to zdá sice dávno, ale když si zkontroluju datum dohrání, tak je to před týdnem.
Malignus: Hra není zas tak krátká, po dohrání se pokračuje. Každopádně je to pecka jako svině a že tu sedím u compu, a popíjím flašku whisky, tak si ho asi nainstaluju:)